Bisiklet mi iyi yürüyüş bandı mı?

ya ben bisiklet ya da yürüyüş bandı alıcam karar vermedim

yada direk popo eritmeye ne yarar diye sorim ben

belim çok kalın değil ama yiyip yiyip şiştim şimdi acısı çıkıyo göğsümle kalçalar aldı başını gitti siz hangi spor aletini önerirsiniz ?

Güncellemeler:
herkese çooook teşekkür ettim bisiklet sanırım daha iyi sizinde yorumlarınıza bakılırsa :)
tamam bisiklet alcam :D
tam bisiklet olsun dedim şimdide koşu bandı diyosunuz :Q

neyse ya ille koşu bandı ya da bisiklet olması gerekmez başka spor aleti de olabilir

0|0
16|47

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle bisiklet. çünkü bisikletten iner birazda yürüyüş yaparsın. ama bant alırsam bisiklete binemezsin.

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 46

• bisiklet

0|1
    0|1
  • Dostum bisiklet kararını vermişsin gibi geliyor bana ama yinede yorumumu söyleyeyim. Bisiklet poponu büyütür ve sarkıtır yürüyüş bandı sık tutar ve eritir. Benden söylemesi. zaten internette biraz araştırma yaparsan görürsün direk. Bisiklet pop değil baldır ve calf bölgesini geliştirir.

0|0
    0|0
    • ya benim şu an sıkılığa ihtiyacım yok ki accık eritim şu popomu sonra sıkılaştırcam

bu konuda pek bir bilgim yok spor salonuna gitmeye bile üşeniyorum daha.s

• benden soylemesı. bısıklet poponu buyutur daha çok. yürüyüş ve yerde yapılan gymnastik hareketleri poponu guzel gosterır.

• işyerindeyim elimde koli bandı vardı yanlışlıkla yazmışım :)

0|0
    0|0
  • koli bandı. Veya bant kaydı.

velespite göre yürümek daha sağlıklı her yer çalışıyor

0|0
    0|0
  • bisiklet az maliyetli. + özgürlügünü kısıtlamaz sıkmaz sıkıntıya sokmaz.

0|1
    0|1
  • 2 side kardiyodur yağ yakma açısından pek fark ediceğini sanmıyorum tabi bisiklet sürmek yürüemkten daha çok zorladığıi için ve özellikle bacak hareketi yapıldığı için bisikilet tabikide daha iyi

0|0
    0|0
  • Elliptical cross en iyisi bence. Zamanında çok faydasını gördüm.

1|0
    0|1
  • Kesinlikle yürüyüs bandı

1|0
    0|1
  • Oturduğun bina kaç katli

1|0
    0|1
  • Ben bisiklet aldım ama zayıflamak için değil gerçekten mükemmel bir his tabi bahsettiğin spor aleti olan bisiklet se durum farklı

1|0
    0|1
  • hepsini kullandım spor aletlerinin koşu bandı iyidir ama.balkonda var ama kullanmıyorum o ayrı :D yürümeyi sevmem, koşmaktan nefret ederim :D ama koşu bandı daha iyi :D

0|0
    0|0
  • Ben fitness yapıyorum eğer erimek istiyorsan Eliptik Bisiklet alıcaksın koşu bandı çok işe yaramaz ama işe yarar 2 sni de bir arada alabilirsin düz bisiklette öne eğilerek yaptığın zaman karın kaslarını çalıştırır :) sen en iyisi eliptik bisiklet al

0|0
    0|0
  • Yürüyüş bandı kararını vermediğine pişman olacaksın benden söylemesi

0|0
    0|0
    • yok daha farklı yorumlar geliyo habire karar değiştiriyorum kafam karıştı doğrusu

• Yürüyüş bandının her açıdan daha iyi olduğunu sana mantıklı açıklamasını yapabilirim, o yorumlarda bisikletinkini yapabilirler mi? hayır.

• Yok yok Koşu bandı daha iyi çünkü koşmak diğer bütün sporlardan daha etkilidir helede kalça için, bisiklette zaten poponu seleye koyacaksın nasıl bir etki olabilirki, bisikletin ağırlık noktası bacaklardır ama koşuda bütün vücut koordineli çalışır...

0|0
    0|0
  • bisiklet tabi ki.. ama eve alınıp binilen spor bisikleti değil.. norma bisiklet:)) vitesi zincizir olan:DD

0|0
    0|0
  • hepsiburada.com/liste/dynamic-240m-gold-masaj-fonksiyonlu-20-hp-motorlu-kosu-bandi-r90-kondisyon-bisikleti-twister-hediyeli/productDetails.aspx?productId=spor1dykb240m&categoryId=19249

1|0
    0|1
  • eğer kalça bölgendeki yağlardan şikayetçiysen bisiklet daha faydalı olacaktır ama ikisini birden kullanmak en doğrusu olur ayrıca gün içerisinde de sık sık yürümekte yarar var

1|0
    0|1
  • Eliptik en iyisidir ama illa ki ikisi arasından alacağım diyorsan bisiklet.

1|0
    0|1
  • İkisini de boşver. Uzun uzun araştırdım. en yararlı spor aleti Eliptik bisiklet. Normal bisikletten farklıdır. Daha çabuk terletir ve kalori yaktırır. Bence iyi bir araştır.

0|0
    0|0
  • alma alma!

0|0
    1|0
  • ikisi de lazım! ayırma derim ben!

0|0
    1|0
  • normal bisiklet al dışarıda sür,evde bir süre sonra sıkılırsın

0|0
    0|0
  • Bisiklet bence yokusa karsi biraz sur bak yaglarin yandigini kaslarin nasilcalistiginii hissedersn zaten

0|0
    0|0
  • beni ekle yaparız senle bir çalışma :D

0|0
    2|2
  • 6 ay yarım saat bisiklet yarım saat koş taş gibi hatun olursun 400 mekik çek biraz hafif ağrılık çalış yanlara esne 4 set tamamdır :D

0|0
    0|1
  • Veya cardio yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • git koş yaaa yaz geldi yüz en iyi ne aletlere taktın kafayı

0|0
    0|0
    • ya ben anca yüzerek kilo verebiliyodum zaten ama bu sene geç gidicez yazlıga sanırım bari gidene kadar accık eritim dedim

• bak eve alet alarak sporu devamlı olarak sürdüremezsin sıkar hep aynı hareketleri yapmak , onun yerine aç olarak koşmak ya youtube-abdominal 8 min ya da pilates topu ile degişik degişik hareketler yap derim.

• Fıtness yapan biri olarak söylüyorum bisiklet ile poponun bir alakası yok. Karın için bisiklet ideal. Ama yürüyüş bandı alırsan ve rampalı düzenli olarak yürürsen hem karına hem de basenlere faydalı olur. Benden demesi :)

0|0
    0|0
  • Iyice arastir yardima ihtiyacin olursa yardim ederim

0|0
    0|0
  • interval cardio

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 16

• yürüyüş bandıda bisiklette max bir aydan sonra evin ücra köşesine kalkamz ins :D ama bisiklet candır,formuna kavusman dileğiyle darısı başıma :D:D

0|0
    0|0
    • amin amin darısı hepimizin başına :D valla her şeyin sonunda oldugu gibi ondan bıkarım 1 ay geçmede bence ama denemeye değer ya

• madem bıkarım diyebiliyorsun bosuna masrafa girme bence pilatesle de halledersin

• bisiklet

0|0
    0|1
  • senin ilacın bisiklet bence

1|0
    0|1
  • Eliptik bisiklet, en çabuk kilo verdireni.

1|0
    0|1
  • Eliptik bisiklet çok etkilidir, araştır.

0|0
    0|1
  • Bisiklet hemde sıkılastiriyor

0|1
    0|1
  • kesinlikle kosu bandı alırdım

0|0
    0|1
  • yürüyüş almanı tavsiye ederim.

0|0
    0|1
  • yürüyüs bandina bosuna para verirsin cünki havalar güzellesdi cikip disarda yürüye ve kosa bilirsin bisiklet al :) bende aldim ama cok üseniyorum :D

0|0
    0|1
  • Bisiklet öneriyorum. :)

0|0
    0|1
  • 2 side yorucu pfff

0|0
    0|1
  • bisiklet all :)

0|0
    0|1
  • Yürüyüş bandı elektrik harcıyor ya :) bende bisiklet var :) tavsiye ederim

0|0
    0|1
  • en güzeli açık havada yürümek.

0|0
    0|1
  • kalçalar bisikletle erimez sanki ama,bisiklet:)

0|0
    0|1
  • Bisiklet iyi.

0|0
    1|1
Yükleniyor...