En sevdiğiniz Beşiktaş Marşı Hangisi?

GuRurLaN

Gündoğdu

Anlayamaz Kimse Bu Aşkı

Gücüne Güç katmaya geldik

Haydi Kalk Ayağa

O kadar güzel marşlarımız var ki hangilerini seçeceğimi şaşırdım sizde sevdiklerinizi ekleyebilirsiniz.

Diğer takım taraftarlarıda katılabilir şüphesiz ki ülke de en iyi beste ve marş yapan taraftar olarak sizinde marşlarımızı sevdiğinizi biliyoruz.

• GuRurLaN
    9% (1)9% (2)9% (3)Oy Ver
  • Gündoğdu
    9% (1)4% (1)6% (2)Oy Ver
  • Anlayamaz kimse bu aşkı
    9% (1)9% (2)9% (3)Oy Ver
  • Gücüne Güç katmaya geldik
    45% (5)48% (11)47% (16)Oy Ver
  • Haydi Kalk Ayağa
    18% (2)9% (2)12% (4)Oy Ver
  • Diğer;
    10% (1)13% (3)12% (4)Oy Ver
  • Diğer;
    0% (0)8% (2)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Dertlenince sen benim her gece efkarım ve yine bir akşamüstü meyhanede bestesini dinliyorum. Maç sabahları Gündoğdu, keyfim yerindeyse haydi kalk ayağa. Her ruh halinin bir bestesi var seçemedim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi tribün ruhu falan güzel şeyler.

Ama Beşiktaş taraftarı, özellikle Çarşı tribünü maçtan kopuk, tamamen şov olarak görüyor. Hakem bizim adımıza haksız karar verirken veya takım sahada yeterli baskıyı kuramazken rakibi ıslıklamak veya baskı altına almak yerine Gündoğdu Marşı'nı söylemeyi taraftarlık sanıyorlar.

O yüzden bazen sinir ediyor beni bizim taraftardaki marş merakı. Özellikle kimilerinini yeni stadda 'Bestelerimiz ıslıklarla falan kesiliyor, maç izlemeyi bilmeyenler geliyor Vodafone Arena'ya' gibisinden konuşmaları deli ediyor beni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• çArşı nin yaptığı bestelerin hepsi birbirnden güzel , sadece bizim için değil ülkenin her yaninda birçok statta taklit edilmesi onların da beğendiğinin göstergesi

İçlerinden birini en iyi seçeceksem , gücüne güç katmaya geldik olur

1|0
    0|0
  • Ben sevmem hiç birini.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Fbliyim hicbiri:)

0|0
    0|0
  • Bir galatasarayli. olarak en cok. bir derdim var i seviyorum sonrada sen benim her gece efkarim

0|0
    0|0
  • Gücüne Güç katmaya geldik

0|0
    0|0
  • Marşlar güzel ekstra olarak da bizimle özdeşleşmiş Hakan peker - Ateşini yolla bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...