2016 Rio Paralimpik Oyunları yüzümüzü 3 madalya ile güldürdü! Spora verilen önemin arttığını düşünüyor musunuz?

2016 Rio Paralimpik Oyunları yüzümüzü 3 madalya ile güldürdü! Spora verilen önemin arttığını düşünüyor musunuz?
2016 Rio Paralimpik Oyunları masa tenisi tek erkeklerde milli sporcu Abdullah Öztürk, altın madalya kazandı. Masa tenisi tek kadınlarda ise milli sporcu Kübra Korkut, ülkemize gümüş madalya kazandırdı. Son olarak erkekler atletizm 1500 metre finalinde milli sporcu Semih Deniz, bronz madalya kazandı.

Kazanmak kadar katılmanın da önemli olduğunu düşünüyorum fakat madalyaları severim :) Spora ve olimpiyatlara daha fazla önem verdiğimizi düşünüyor musunuz?

2|0
20|53

En İyi Erkek Görüşü

• madalyalar için sporcularımızı kutluyorum. fakat bunun sporcuların kişisel başarısı olduğunu düşünüyorum. spore verilen önemin arttığını sanmıyorum. spordaki başarılarımız da hızla düşüyor. ülke olarak spor konusundaki tek faaliyetimiz afrikalı sporcu devşirip dünya aleme rezil olmak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel inşallah sürekli görürüz böyle güzel ödüller

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Spor mu? Her sabah düzenli koştuğum için öcü gibi bakan bir milletin çocuklarıyız biz. Spordan anladığımız sadece tabeladır.

0|1
    0|0
  • Engelliler normallerden başarılı

3|0
    0|0
  • Hepsini tek tek tebrik ediyorum. Umarım başarılarının devamı, herhangi bir engeli olmayıp bu arkadaşlarımızın başarılarının onda birini başaramayan sporcularımızın başına. :)

0|0
    0|0
  • Evet düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 3 madalya ile yüz gülmez. Ne zaman madalya sayısı diğer gelişmiş ülkeler gibi 3'ten 30'lara çıkar, o zaman yüzümüz tam manasıyla güler.

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun kanks

0|0
    0|0
  • Millet spordan soğudu tribünler bile boş daha kötüye gidiyoruz gibi

0|0
    0|0
  • Babam çok önem verir mesela
    Futbol lisansım vardı
    Göndermedi
    Başımıza topçumu olacan dedi :)

0|0
    0|0
  • artıyor bence

1|0
    0|0
  • ülkede futboldan başka bir spor branşı yokmuş gibi davrananlara uyuz oluyorum!
    onca para harcandı demek ki biz futbolu beceremiyoruz!

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum. Hala gerçekten yeterli değiliz. Rusya, amerika ve çin 30 altın madalya aşağısını başarı saymıyor bile. Biz 3 tane alınca göklere çıkıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Normal olimpiyat takımı kadar tek başına madalya almış :-) futbola trilyonlar verilip diğer alanlara ilgisiz kalınan bir ülkede mi spora onem veriliyor diyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Hayır düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ülkemizde spor önemsenmiyor önce meyhaneler birahaneler büfeleri kapatın sonra kaç kişi sporda harcaması gereken enerjiyi içip s. çmaya harcıyor

0|0
    0|0
  • Evet hak ediyoruz alıyoruz nice başarılı oyuncularımızla nice madalyalara

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ulen normal olimpiyat oyunlarinda sporcumuz yok ama paralimpikte her bransta sporcumuz var.
    Ne enteresans bir ulkeyiz

0|0
    0|0
  • 3-5 madalyaya seviniyoz. oda iyi tabii. ama adamları görünce ne kadar eksik olduğumuz her yönüyle ortaya çıkıyor. umarim daha iyi oluruz

0|0
    0|0
  • Ülkemiz sporculara destek vermiyor pek yoksa bizimde dünya şampiyonlarımız çıkacakta..

1|0
    0|1
  • 3 madalyayı buyuk bı başarıymış gıbı nasıl anlatıyorsunuz anlıyamadım ulkeler arası sıralamada 41. sıradayız toplam 8 madalyamız var bunlardan sadece bırı altın madalya abd 121 madaya aldı 46sı altın kenya jamaıka hırvatıstan kuba ozbekıstan kazakıstan iran afrıka vsvsvs bu ulkeler bıle bızden daha fazla madalyayla donduler ulkelerıne bu sonuca sevınıyorsanız sporda gerçekten hakettiğimiz yerdeyız sanırım

0|0
    0|0
  • abdullah ozturkun rıo ya gıtmeden bı roportajını dınledım adam harbı sozunde durdu hauırlı olsun kardeşim başarının devamını dılerım. yeterlı destek verılırse her dalda ıstıklal marşımız dınletılır

0|0
    0|0
  • Gayet başarılılar

0|0
    0|0
  • helal olsun

1|0
    0|0
  • bayrağımızı gururla taşıyan engelli kardeşlerimizi tebrik ediyorum gözlerinden öpüyorum helal olsun aslan yürekli bu insanlara

0|0
    0|0
  • Bence bu başarılar ülkemizde bulunan ve adı spor bakanlığı olan kurumun değil, spora gönül vermiş ve alnının teriyle kazanmış bireylerin başarısıdır. Futbol gibi bir rant olmadığından ülkemizde önemsenmiyor.

0|1
    0|0
  • Malesef ülkemizde her ışte olduğu gibi. spor alanında da torpil.. Adam kayırma vs vs nedenlerden spor gelişemiyor.

0|0
    0|0
  • Önem mi? ne önemi Allah aşkına millet kaçıncı madalyayı topladı gerçi bizde 1. yiz ama listeyi ters çevirdiğimize. Bizim ülkeden bu kafa yapısından bişey çıkmaz öıksada tek tük anca böyle

0|0
    0|0
  • Tenis maçını izledim evet Abdullahın.

0|0
    0|0
  • Madalya kazanan oyuncularımızı kutlarım. Ama çok trajikomik bir sayı. Ülkede gerçek sporun olmadığının göstergesi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 19

• Sevindim

0|0
    0|0
  • Nazmiye Murat'lıyı neden yazmadan?
    Taha akgül?

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • gereken önemi vermiyoruz.. sporcu az bizde

0|0
    0|0
  • Helal olsun be

0|0
    0|0
  • evet mutluyuz

0|0
    0|0
  • Gururlandim ne diycem

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • 🙏🙏hepsi bizim gururumuz🙏🙏

0|0
    0|0
  • Turkiyede spora onem verilmiyor kendinizi kandirmayin yani

0|0
    1|1
  • ülkemizde bu kadar iyi sporcular varken spora verilen bu destek az bence

0|0
    0|0
  • daha fazla dalda daha yetenekli kişilerin yetiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ulkemiz her seye acik ta imkab kisitli canim

0|0
    0|1
  • vay be helal

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • hayır düşünmüyorum, bir çok kişinin bu başarılardan haberi bile yok zaten :/

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • Daha fazlasını hak ediyoruz..
    daha fazla değer veriliyor önemi arttı artık..
    teşekkürler..

1|0
    0|0
Yükleniyor...