Samimi bir arkadaşınızı birkaç yanlışından sonra silermisiniz yoksa şans verir misiniz?

onunla konuşulmuyor bu aralar hiç ve sürekli kalp kırıyor hem kendini hem çevresini üzüyor bugün bütün arkadaşlar toplandık ve onu çağırmadık çok zoruna gitmiş nasıl gönlünü alabilirim

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ciddi sıkıntılar yaşatmıyorsa şayet kolay kolay olmaz bu durum. Arkadaşlar kusursuz oldukları için değil, birbirlerine destek oldukları için vardır. Bu sebeple hatasını söylerim, yardımcı olmaya çalışırım.

Şayet çok sorunlu bir tipse uzaklaşılabilir ama en doğrusu dışlamak yerine hatasını yüzüne karşı söyleyip, ona bu konuda yardımcı olmaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• yapılan yanlışa göre değişir bu.

0|0
    0|0
  • Zor bir sürecten geçiyor muhtemelen. Yanında kalmanızı öneririm yoksa onu kaybedeceksiniz gibime geldi

0|0
    0|0
    • yaklaşık 1aydır alttan alıorum ve sadece ben değil herkes onu alttan alıor

• ne sorunu olduğunu alıp konuştunuz mu anlattı mı birşey?

• yanlışlığın buyukluklrı onemli.kredin bol olsun yinede.gönlunu almaya da çalışmayın o da bir düşünsün tartsın hatalarını kendisi bulabilir boylece

0|0
    0|0
  • arkadaşı defterden silmek öyle kolay değil ne bileyim sana karşı çok büyük affedilmeyecek hata yaptığında defterden silersin

0|0
    0|0
  • Cok alinmistir kolay kolay gönlünüde alamazzsin ..

0|0
    0|0
    • ayyyyyy farkındayım ve dominant biri aslında iyi kızdır ama nie böle oldu

• Burnu sürtmüstür yeterince :) siz yine alin onu ortaminiza baktiniz ki yine ayni,ozaman yolverin gitsin :))

• insanları kırdıktan sonra gönlünü almanın anlamı yok önemli olan çok geç değilken konuşmak

0|0
    0|0
  • silmem. ama arkadaşların yanlış hareketlerine üstü kapalı da olsa tepki vermek iyidir. hem dost acı söyler öyle değil mi

0|0
    0|0
  • Samimi arkadaş öyle hemen silinir mi yahu? Sizi kollar savaşta, yanınızda olur barışta, eğlenirsiniz yollarda.. Öyle hemen silmek olmaz. Hemen siliniyor ise ya silen ya da silinen adam değildir..

0|0
    0|0
  • O senin gönlünü alsın. İlk o kırdı senin kalbini.

0|0
    0|0
  • silerim...

0|0
    0|0
  • niye yaptınız bunu piç gibi ayırmışsınız kızı. ayıp değilmi

0|1
    0|0
  • Boşver o düşünsün anlasın hatasını.

0|0
    0|0
  • kalbimi kırıyorsa silerim, bir daha da aramam. yaptım da.

0|0
    0|0
  • Sildim siliyorum

yine dukana gelince selam kelam ediyolar tınlamıyorum eskisi gibi

yol yürümüyorum

0|0
    0|0
  • silerim sildim. 4 senelik arkadaşımı sildim. 1 senedir yüzüne bakmıyorum oçenin

0|0
    0|0
  • ayıp etmişsin.

0|0
    0|0
  • Çok Büyük Bir Yanlışı Yoksa Sıkıntı Yok.

0|0
    0|0
  • yanlışın büyüklüğüne bağlı

0|0
    0|0
  • Hatalarda tavizim vardır kasıtlı yaparsa bağlarım biter

0|0
    0|0
  • yok silmem

0|0
    0|0
    • ama çok kırıcı ve gerilim yapıyor herşeyi iki laf edemiyoruz ama onu gerçekten seviyorum

• Tek yanlış haraketinde babamin babasini bile silerim.

0|0
    0|0
  • Yanlış yaptığına rağmen uyardım bak kardeşim böyle değil haksızlık edıyosun dedim küfür etti 1 ay boyunca söyledim bak kardeşim gel 3 yıllık arkadaşız dedim. sonra canıma tak etti bak kardeşim ne dicem dedim.. ?... yaptı s*ktr git dedim :D gitti :D olay budur

0|0
    0|0
  • yanlış yapanı takma kafana arkadaş adam olsun canımızı yesin ama yanlışı böyleyse isterse başka biyerine gitsin sanane fazla vicdanlı olma bir söz var ya üzülme üzülecek duruma düşersin (tabi bunun gibileri için söylüyorum)...

0|0
    0|0
  • tohumuna para mı saydık silerim acımam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kırılacağına sorunu kendinde ara de.

0|1
    0|0
  • silmem

.

0|0
    0|0
  • Yaptığı şeylere bağlı.

Silmişliğim var..

0|0
    0|0
  • soru başlığına cevap vereyim önce :) yaptığı yanlışa bağlı. çok büyük bir hata değilse affederim.

bu aralar kırıcı olmasının bir nedeni vardır mutlaka,belki zor bir dönemden geçiyordur. karşına alıp açık bir şekilde söyle. sen bu şekilde davrandığın için bizde seni çağırmadık. bunun nedeni sen ya da kişiliğin,değil son zamanlardaki davranışların de. bizi kırıyordun bu yüzden biraz yalnız kalıp yaptıklarını gözden geçirmen iyi olur diye düşündük dersin. tavrımız sana değil,son zamanki davranışların yüzünden dersin. anlar diye umuyorum

0|0
    0|0
  • Yaptigi yanlislara bagli sildigimde oldu affettigimde oldu

0|0
    0|0
  • Ben artık kimseye şans vermek istemiyorum rezillik diz boyu oldu yalanlarına tahammül edemedim ve sildim böyle daha güzel

0|0
    0|0
  • Silmem

0|0
    0|0
  • o yanlış kaç doğruyu götürüyor ona bakmalı.Kimine anlayış gösterirlir kimisi de bütün doğruları götürür.

0|0
    0|0
  • ona iyi bir arkadas olsaydiniz eminim ki böyle olmazdi...her insanin sorunlari olabilir.,.onu disliyarak ona yardimci olamazsiniz..bu arkadasini gercekten seviyorsan ona yardimci ol...neden böyle davrandigini anlicaksindir...eminim sorunlari var

0|0
    0|0
  • Eğer o şansı hak ediyorsa veririm tabi bir defa olmak kaydıyla. Fakat verdiğim o şansı da heba ediyorsa o zaman tek kalemde silerim umurumda bile olmaz.

0|0
    0|0
  • Tam benlik soru benimde arkadaşim durduk yere bana trip atıyor cok uzuyor beni

0|0
    0|0
  • hatalarını anlat arkadaşına verdiği tepkiye göre çıkartırsınız hayatınızdan

0|0
    0|0
  • Silerim.Huzurumu bozani tutmam etrafimda.

0|0
    0|0
  • Yapılan yanlışa göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...