Kapat

Arda Turan Fenerbahçeye transfer olmalı mı?

Açıkçası ben istemiyorm Arda atletico madrid'de daha başarılı bence hem gs'nin kaptanı değil miydi o ? Ne işi var fenerde?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yok profesyonel futbolcuymuş, yok parayı verince gelirmiş falan hikaye bunlar. Arda Galatasaray ile özdeşleşmiş biri olduğu için gitmez. Zaten gitmeyeceğini menajeri de açıkladı ama böyle çok büyük rakamlar önerilse bile ki fb 7 vericekmiş sözde Arda onun yarısına Galatasaray formasını tercih eder. Burada Arda'ya atıp tutanların hepsinden de karakterlidir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• Arda Fener gibi geleceği belli olmayan karanlık bir takıma niye gitsin Bazı şeyler vardır parayla alınmaz Aziz Yıldırım bundan 4 sene önce Arda için Galatasaraya 15 Milyon Euro Ardaya ise istediği kadar parayı vereceğini söyledi hatta Adnan Polattan yalvarıyordu

2|1
    0|3
  • Gitmez, rahat olun...

1|1
    0|1
  • hahhaha keşke aziz yıldıvım ardaya transfer teklifi bulunmaya gitsede arda ona link şöyle yapsa ahhahaha

1|2
    0|2
  • ingiltereye gidecek bizim lige dönmez

0|0
    0|0
  • Arda Turan: “Beni sevenleri asla üzmem ve Fenerbahçe’ye gitmem. Şu an Atletico Madrid forması giyebilirim ama hala Galatasaraylıyım, Galatasaray’ın eski kaptanıyım” / Açık Mert Korkusuz

2|1
    0|1
    • ADAMIN DİBİ DİBİ ARDA TURAN <3

• :) Eee sen ne sandındı. Tıpkı Metin Oktay gibi.

“Rakamı sen yaz. Yeter ki Fenerbahçe forması giy Metin” der. Zamanında “Ya ben ya Galatasaray” diyen zengin sevgilisini sarı-kırmızılı forma uğruna terk eden Metin Oktay, Fenerbahçe’nin teklifine de “Bizi sevenleri üzmeyelim baba, bizi sevenlere ihanet etmeyelim” yanıtını verir.

• Hoş olmaz, önceden ettiği laflarla da taraftarın gözünde büyük bir öneme sahip...

Yani kendi kendini lekeler...

Böyle bir transferin gerçekleşeceğini de düşünmüyorum..

cut.

2|1
    0|1
  • Nayir olmamali arda benim favorim fenere transfer olunca kahrimdan olurum

1|0
    0|1
  • parayı basınca öyle de bir gelirki, uçağa falan binmez koşarak gelir ispanyadan buraya.. ama gelmesine hiç gerek yok bir insan itici olur da bukadar olmaz...

Bkz : link insanı simitten de tiksindiriyo yemin ederim.. ouuğhh çouğhhguzeüllhh

0|0
    2|1
  • kesinlikle gelmesin istemiyorum ya fenerbahçede o hamamoğlanını görmek

0|3
    2|2
    • fenerbahçe istiyoo ama nabeer :D

• Merak etme Ardayı tehdit etseler bile götüremezler fenere ;) Ee Fenev de Atleticoyla maç yapabilecek kadar da kapasiteli bir takım olmadığı için Ardayı Anca rüyada görürsün :D

• fenere gelmesin yeter nerde oynarsa oynasın

• söyletin var ama söyletintiyedi miktar doğruysa gelmez o parayı vermezler ardaya

0|0
    0|0
  • Arda kim yahu? Başka futbolcu kalmadı da Arda mı gelecek? Hey Allahım..

0|3
    2|1
  • yok olmasın FBliyim ama arda avrupada daha başarılı

0|1
    0|0
  • arda gelmez fenere . gelirse bir belezoğlu klasiği daha olur . besteler yapılır onun için :)))99

0|1
    0|1
  • alp er tunga öldü mi

acun ıssız kalırsa

Arda FB gelir :)

0|0
    2|3
  • olmamalı o gelirse...

0|0
    0|2
  • ARDA : "Ben Galatasaray'ın kaptanıyım. Fenerbahçe'de oynamam mümkün değil"

link

2|1
    0|2
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• olmamalı

.

0|0
    0|0
  • Arda bir Emre değil. Bazı insanlar karakterli doğar, ŞEREFLİ doğar ve bu son dediğim çok önemlidir. Çoğu insanda olmaz.

Hayatta paradan daha önemli şeyler vardır. Fatih Terim ASLA feneve teknik direktör olmazsa, Arda da aynı şekilde feneve gitmez. Onun Türkiye'de geleceği takım yine de Galatasaray'dır. Yani Fenev fazla ötmesin, boşuna olur :)

0|1
    0|2
  • profesyonel futbolcu sonuçta kendi bileceği iş

0|0
    0|0
  • Arda ölse fenerbahçeye gitmez ;)

2|1
    0|3
  • Onun arkasında bıraktığı çok şerefli bir takımı var,onu bekleriz biz.Fikret Ormandan alıntı olsun biraz da o Fenerbahçeye anca çay içmeye gider.

0|0
    0|0
  • Arda Fenerde oynamaz..

Emre kadar karaktersiz değil.. Ki zaten kendisi de son noktayı koymuş.

Hiç düşünmeden, "Ben Galatasaray'ın kaptanıyım. Fenerbahçe'de oynamam mümkün değil" diyerek geri çevirdi..

0|0
    0|0
  • Rahat ol. Onu Fenere veren yok zaten.

0|0
    0|0
  • Arda turan o kadar düşmedi

1|0
    0|3
  • Sürekli galatasaraylı olduğunu söyleyen birinin fenere gitmesi halkımız açısından güzel karşılanmaz aynı şekilde fenerli olduğunu yıllardır söyleyen birinin de galatasaraya gitmesi kötü karşılanır. Örnek veriyorum Burak Yılmaz yarın bir gün fenere ya da beşiktaşa gitse o kadar tepki almaz. Çünkü adam bugüne ne galatasaraylıyım dedi ne başka bir şey yaptı. Arda için durum öyle değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...