Talisca pozisyonu penaltı diyenler Caner pozisypnuna susanlar olduğunu biliyormusunuz?

Talisca düştü kendissini yere attı Bjkliler kesin penaltı dediler peki şimdi soruyorum neden Caner pozisyonuna yorum yapmayıp sustunuz. Bu penaştı kırmızı kart gerektirirdi niye demediniz. Şimdi Talisca penaltı diyorsunuz bir bilen varsa yazabilir mi.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Talisca pozisyonu garanti penaltıydı , verilse Beşiktaş avrupanın en zor deplasmanlarindan birinden 1 yerine 3 puanla dönecekti

Ligle avrupayı kıyaslamak ne alaka? Ligdeki rekabeti avrupaya taşıyarak kıskançlıgi belli ediyorsun
    Aramız bozuk olabilir ama kanımız değil diyeceksin ama nerede
    Senelerce arifin kendini yere atıp ligde başarılı olurken , avrupada alınan başarıyı kıyasladınız mi

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Üç kez okudum üçünde de tatlışca okudum. Ne alaka anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Talisca böyle yetenekli kendisini yere atıyorsa. Bekle Türkiye Burak Yılmaz geldi

0|0
    0|1
    • 2ay

Yere atmadı mı sence :) izledin mi pozisyonu.

• 2ay

Allah yukarıda o maçı şimdi seyredeceğim. Arkadaşa kaydettirdim. 90 dakika boyunca seyredeceğim birazdan

• 2ay

Peki öyle olsun.

• burda bazı mallar deplasman bilmiyor sanırım en zor deplasmanıymış gülerler buna ancak, ingiliz ispanyol deplasmanları peki onlar ne :D en zormuş biraz futbol öğrenide gelin derim, pozisyonda penaltı değil

0|0
    0|4
  • Net penaltıya penaltı değil diyen futboldan anlamıyordur

0|2
    0|1
Yükleniyor...