Benfica nın yedekleriyle berabere kalan Beşiktaş taraftarının buna sevinmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yedek takımıyla çıkmış ve berabere kaldık diye seviniyorlar çok komik değil mi?
😂 Beşiktaş türk hakemlerine yedirdipi penaltı pozisyonlarını Avrupa'daki hakeme yediremiyorum işte. Bu takımı yenemeyen Beşiktaş napoliden kaç yer sizce?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Talisca atınca biraz moraller bozulmuş herhalde , sair burada gizliden içini dökmüş
    Sampiyonlar ligine katılıp kendini göstereydin , senelerdir astana cluj gibi takımlara karşı skorlar ortada
    Geçen sene bu sahada gs yenilirken benficada messi ile ronaldo mu vardı , ya da fbyi bu sahada yenerken ibrahimovic mi vardı

Maçta galibiyeti kaçıran , iyi oynayan taraf Beşiktaş ti. Herkese gore %100 penaltıya penaltı değil diye yazıyorsan futbola ilgini ortaya sermiş olursun

Sevilla son 3 sezondur uefa kupasını kazanıyor ama sizin kadar caz yapmadı sene olmuş 2016 siz hala bizim kupamız var :)

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar hazımsızsınız ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Eksiği vardı Benfica nın yani çokda sevinmek abartı olur ama deplasmanda 1 puan yinede iyidir içerdede 3 puan alırlarsa Benfica ya karşı 2 maçta 4 puan iyi olur bjk için gerçi bu grupta neyin ne olacağı belli olmaz.

0|1
    0|0
  • ben galatasaraylıyım, iddaa'da benficaya verdim lakin gol olunca bende sevindim. şampiyonlar liginin 1 tane kuralı var, yenemiyorsan yenilme!

0|2
    0|0
  • Sen ne diyon burda silah bile sıktılar gs bile adamları en iyi kadrosuyla 2-0 yenmişti bu kadar seviinmemişti. görgüsüzlük diyorum sadece ama maç içinde bjknin hakkıydı zaten puan fakat benfica berbat haldeydi osmanlı falan parçalar bunları.

0|0
    0|0
  • Bjk li degilim profilimdede takimim net belli. Mac sonucunda yedek yazmaz takim ismi yazar. Basarisizliklarinizi bu sekilde ortmeye calismayin

0|2
    0|0
    • 2ay

Başarısızlık mı
      😂 müzemize git de UEFA ve Süper kupayı gör

• 2ay

ben de galatasaraylıyım; babamın çok güzel bir lafı var; 16 yıllık abdestle namaz kılınmaz der :D
      sen eskilere bakacak olursan; kızılyıldızlar, partizanlar, ajaxlar, celticler piyasanın tozunu attıyordu. şimdi isimleri duyulmuyor

• 2ay

Biz kupalara degil armalara sevdaliyiz. Barcelonaya yenilsek uzulur amator bir takimi yensek seviniriz. Turk takiminida her zaman avrupada destekleriz.

• Bir Galatasaraylı olarak berabere kalması sevindirici benfixa yedek değildi sadece forvetleri sakatdı kazanadabilirdi ama olmadı

0|1
    0|0
  • Deplasmanda 1 puan iyidr bnce yedek falan kim sallar

0|1
    0|0
  • Bjk ve gs de ki bal zaten bizde olsa şampiyolar ligi şampiyonu oluruz

0|0
    0|0
    • 2ay

Mençıstırdan kaç yersiniz siz
      😂

• 2ay

Birincisi mençıştır değil manchester united :D ikincisi Biz zoru yaparız kolaya yeniliriz huyumuzdur :D Gider united ' ı yeneriz burda zorya luhansk denilen köy takımına kaybederiz öyle bir takımız biz :D

• Galatasaraliyim tolga hatalı golü yemese veya penaltı verilse almıştı maçı bjk

0|1
    0|0
  • zoruna gitmiş anlasılan kıyamam.

0|1
    0|1
    • 2ay

Napoliden beş yediğinizde görücez
      😂

• Gökhan Gönül Caner Erkin bizimdir. Kudur Fenerli

0|1
    0|0
    • 2ay

Fenerli mi 😂 yazık gel müzemize de UEFA ve Süper kupa gör

• 2ay

4 arkadaşım Beşiktaşlı oldu fetöden sonra yarın birisi dövmesini sildirmeye gidecek. Ah bacı çok değil şerefli ve zeki olun

• 2ay

O dört arkadaşın dönekmiş
      😂

• Besiktas o golu bir tek benficaya koymamis anlasilan baksana acidan bagiran cok :)

0|1
    0|1
  • Kıskan dın sen bjk yi

0|0
    0|0
  • Bu pozisyona penaltı değil diye sadece kızlar söyler zaten :)

Yedirdigini Türklere yediremiyorum nasıl bir cümle :) :) sen mı yediremiyorsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...