Bir hafta müsade istemesinin asıl sebebi ne sizce..?

Onu seviyorum ve o da beni diye düşünüyorum. Son zamanlarda çok alkol almaya başladı üstelik ilgisizlikte arttı. Yinede pek bişey demiyordum. Bende ailemden çok değer verdiğim biriyle iken onu yanımıza davet etmiştim. Yine alkollu geldi. Bu sefer hiç hoş karşılamadım yalnız kaldığımız ilk fırsatta ona yakışmadığını, kalitesiz bir davranış olduğunu gittikçe çirkinleştiğini söyledim. Bana direk; bana bir hafta müsade et herseyi yoluna sokayım ve seni arıyayım seni seviyorum' dedi.(ki seni seviyorum demek sakız oldu ayrı) Bana çok saçma geldi. İlk defa birbirimizle konuşmadan iki gün geçirdik .. Sizce ne yapmaya çalışıyor..

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• serbest hayatı bırakması zaman alacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ondan bir cacik olmaz ..Öyle bir ortama kafasi güzel gelen bir insandan bahsediyoruz ..senin nekadar mahcup olucagini tahmin edemiyecek kadar boş bir insanmis ..

0|0
    0|0
    • Sevmesem böyle birşeye asla katlanmazdım o da beni sevdiğinden bırakacağını bu yüzden bir hafta istediğini söyledi üstelik alkollü geldiği içinde pişmanmış.. Bu konuya dair ister istemez şüphelerim var:/

• Bazi pismanliklarin hatalarin telafisi yoktur olmamalidir ..Ben kiz arkadasimi bu sekilde zorbi durumda biramis olsam onun ayrilmasini beklemeden kendim ayrilirdim ..onun seni tasimasi gerektigi yerde sen onu tasimissin bu böyle olmamaliydi .

• Ne yapmaya çalıştığını anlamak zor da.. enteresan bir durum orası kesin :/

0|0
    0|0
  • zamann... dur hele ne çıkacak altından

0|0
    0|0
  • kafa dinlicektir

0|0
    0|0
  • seni istememiş

0|0
    0|0