Arkadaşlarınızla Küstükten Sonraki Tavrınız Nedir ?

Sen sağ ben selamet mi dersiniz yoksa verebildiğiniz zararı verir misiniz ?

İki kişinin küstükten sonra birbirlerinin ayıplarını ortaya çıkarması münafıklık alametidir ( İmam-ı Şafi )

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• allaha havale ederm hakkında konusma tenezzulunde bıle bulunmam

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• benim için ya vardır ya yoktur insan.kjüstüysem uğraşmam varsın gitsin yoluna

0|0
    0|0
  • Hayatimdan cikartirim hic bir sey yapmam görmezlikten gelirim , umursamam

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam. Umrumda olmaz.

0|1
    0|0
    • En fazla engellersin. :D

• Şimdi okullu olduk, sınıfları doldurduk, sevinçliyiz hepimiz, yaşasın okulumuz... Öff... :(

Allah'a emanet ol.

• Sen de. :)

• Bişey yapmam yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • küsmek uzaklaşmaktır bana göre.

0|0
    0|0
  • çokta tın derim giderim takmam öyle

0|0
    0|0
  • Arkadasima ve neden küstügümüze bagli birsey, eger samimiysem, ve haksizsam özür dilerim.

0|0
    0|0
  • daha bugün kardeşim dediğim kişiyle küstük aslında küsmeden çok kırgınlık sen sağ ben selamet sıkı dostluklarda olmamalı nede olsa geçmişte çok değerli anılarımız var

0|0
    0|0
  • Sen sağ ben selamet der yoluma bakarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eyvallah '' ne güzel sözdür... Bazen kabulleniş, bazen boşveriş, bazen yol veriş...Ama sonunda hep bir rahata eriş... O zaman Herşeye, Herkese EYVALLAH..!

1|1
    0|0
  • İrtibatımı kestiğim kişilerle alakalı iyi veya kötü bir harekette bulunmam, sen sağ ben selamet yani.

0|0
    0|0
  • Hiç bir arkadaşımla, bir kez bile küsmedim. Çok şükür.. Ancak şunu belirtmeliyim, arkadaşınızı, eşinizi, ailenizi, vs kırmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Olur ya bir gün onun öldüğünü görür, duyar ya da haberini alırsınız..

0|0
    0|0
  • Kolay kolay küsmem sadece soğurum.Soğuduktan sonra da eskisi gibi olmuyor bazı şeyler.Ortaya dökecek birşey yok.Gerekte yok.

0|0
    0|0
  • küsecek samimiyete ulaşmıyorum

0|0
    0|0
  • maç 3-3 diyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...