Futbolla ilgili ciddi cevap verenler?

Henüz yavas yavas ögreniyorum ama dogru dürüst ögreten birini istiyorum. Cevaplayacak olanlar? Simdi Besiktas 2015/2016 Lig sezonunu kazandigi icin sampiyonlar ligine girme hakkini kazandi degil mi? Buraya kadar dogru. Simdi bugünkü maci kaybettiler bu ne anlama geliyor? Baska maclara katilamayacaklar mi? Yoksa bir sana daha verilecek mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Besikras Sampiyon olarak Smpiyonlar ligi gruplatina kaldi yani bu macla beraber toplamda 6 mac yapacak. Sampiyonlar liginde bir suru grup var ve her grupta 4 takim var. En yuksek puan alan 2 takim ikinci tura yukselirken 3. olan sampiyonlar liginin bir alt ligi olan Uefa ya gider. eger grupta sonuncu yani 4. olurlarsa o zmn elenirler. 2. Turda ise iki takim karsilasir ve iki mac usulu olur Kazanan son 16 ya girer sonra ayni sekilde ceyrek final yari final ve final diye sonlanir

1|0
    0|0
    • 2ay

Cok güzel anlatmissin cok tesekkürler😊😊😊

En İyi Kız Görüşü

• Senin öğrenmene gerek yok

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Grupta , içeride ve dışarıda olmak üzere 6 maç oynanıyor. Bu 6 maç sonucunda ilk 2 sıraya yerleşirse yoluna devam ediyor. 3. olursa avrupa liginde devam ediyor. Sonuncu olursa da eleniyor.

1|0
    0|0
  • 5 maç daha oynayacak. İlk 2 ye girerse bir üst tura çıkacak.

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet anladim cok tesekkürler☺️

• En az 5 maç daha oynayacaklar bunlar grup maçları durum sonra belli olacak

1|0
    0|0
  • Rövanş var daha bide başka maçlarda Olcan grup içi iyi puan toplarda turu atlar

1|0
    0|0
  • Taliscaaaaa Gooolll Hacı:/

0|0
    0|0
  • ben zerre futboldan zevk almam denedim alamıyorum ne yapayım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 5 maçtan sonra en iyi 2 de olursa bir üste yukselicek

0|0
    0|0
  • İlk iki bir üst tura çıkar. Kaybetse de önünde 5 maç daha var oynanacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...