Erkeğin zina günah deyip bazı isteklerde bulunması?

konuşmalarımızda zinanın ne denli günah olduğunu ve bunu yapan arkadaşlarıyla bu konuda tartıştığını söyleyen bir erkek arkadaşım var.bakir olduğunu evlenmeden bişey yaşamayacağını söyler hep.kendini bana hep iyi gösterdi.telefonda konuşurken yanında olmak istiyorum, benimle olmayı düşünürmüydün gibi garip sorular soruyor. bende evlendiğimizde olacak şeyler bunlar diyorum ama devamlı neden bunları konuşmak ister sonuçta bunları konuşmak da zinaya giriyor.. seviyorum da onu, konuşsam daha fazla isteklerde mi bulunur? geçenlerde de öpmek ve dokunmak istedi? göğüslere çok meraklı ...söyledikleriyle davranışları birbirine ters gelmeye başladı bana, çok sevdiği için mi oluyor bunlar niyeti ne olabilir?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bak sana önemli bişey söyleyeceğim bir erkek eğer kızla cinsellik düşünürse gidip ona niyetini açık açık söylemez. Seninle konuşur aşk meşk bilmem ne. Dinden bahseder dindar imajı verip bu konularla alakası olmadığını sana yutturur. Adam resmen yok elleme yok cinsellik niyetini açık belli etmiş. Yalancı yani. Şöyle akıllı akıllı düşünsen gerçeklerin farkına varırsın. Yahu bu adam bana dindan imandan bahsetti şimdi neler diyor diye. Eğer ben kız olsaydım bu kişi bana sade 1 lafı ile ima mı etti yol verirdim kendimi kullandırtmazdım.

2|0
    0|0
    • ama ben de inanmışım sevmişim böyle birini işte.tatile gidelim diyo bir de beraber aynı odada kalalım filan.. bu kadar art niyetli olduğunu tahmin edemezdim

• Sana %100 söyleyeceğim bişey varsa bu adam dindar filan değil yobaz. Dini imanı kullanıp seni kandırmış. Al işte ne bu tatil oda filan. Amacını anlamayıp hala onla devam ediyorsan suç sende. Oraya film izlemeye gidiyoruz demiştir Allah bilir. He kızım he...

Erkekler Ne Diyor 20

• Arkadasım;

Sanırım bunlar sevgiden ileri gelen düşünceler. Bu birinci düşüncem. İnsan sevdikçe sahiplanmek isteyebiliyor, o anı yasamak isteyebiliyor. Ama ikinci düşüncem bana da biraz garip geliyor. Sakın seni yanıltmayayım düşüncelerimle; ilk baslarda zina dedi, günah dedi, evlenmeden sahip olmam dedi... Çok güzel düşünceler bunlar. Ama sonrasında niçin düşünceleri değişti? Acaba bastan seni bu konuda korkutmak ya da ilişkiyi baslamadan bitirmek istemedi mi? Sevsin, baglansın önce diye mi düşündü? Eğer siz bastan bu konudaki düşüncelerinizi dile getirdiyseniz o da ona göre adım attı, size göre davrandı. Daha sonra aşk, sevgi devreye girdi. Su anda sizin samimiyetinize güvenip böyle bir duruma getirdi olayı. Ya gercekten cok seviyor, o anı yasamak istiyor, ya da bastan güveninizi kırmak istemedi, sizi kaybetmeyi göze alamadı, sevginin arkasından, sevgiye güvenipte bu duruma getirdi ilişkiyi.

1|0
    0|0
  • Yorumlara da az baktım seni tatile çağırıp aynı odada kalmayı teklif ediyor. Sürekli ellemekten falan bahsediyor. Bana beyinden sorunun olduğunu söyle lütfen. Hala anlayamadın mı yok Din günah falan deyip dini değerlerimizi kullanıp seni yatağa atmak istediğini. Bu kızlarda masum numarasını hemen yiyor. İki üç güzel lafa kanıyor. Farkında değilsin ama onunla devam edersen çok kötü olacak. Ayrıl. Ayrıldığında bir sürü duygu sömürüsü yapacak. Herşeyi sil git. Böyle karaktersizle devam ediyorsanda herşeyi hak ediyorsun.

1|0
    0|0
  • adam bakirliğini korumuş bu bile mükemmel bir marıfet zaten adam sapık falan degıl

ayrıca sen onla fazla yakınsın sanırım duymadığı duyguları ortaya çıkarmışsın ..

buda onun sana hissettiklerini söylemesine neden olmuş seni sırdaş olarak görmese bu tipler sana bunu söylemez bence ..

ewet konuşmalar zine gibi görünsede laf la sizin ilişkiye girmeniz ayrı dır

günahında büyüğü ve küçüğü wardır her kez günah işler bukadar kendını frenlemesi bile bir kız için yeter bence

0|0
    0|0
    • dokunmak istemesine ne demeli?

• Düşünmekte mi yasaahhh :D

0|0
    0|0
  • abazalıktan yıkılıyor şuan..sana güven vermeye çalışıyor göbel..

0|0
    0|0
    • bacaklara ve göğüslere çok meraklı,kimseyle bişey yaşamamış.ben de bişey yaşamadım benden yapamayacağım şeyler istemesi beni düşündürüyor.sanırım yanlış kişiyle beraberim.

• yani zina günah falan demeden direkt olarak abazalığını dışa vursa bu normal bir durum ama anlattığın gibi çelişkiler erkekte karakter bozukluğu olarak algılarım ben..

• zira zina yapmadığını sanan zındık arkadaşına söyle, zina sadece fiziksel temasla olmaz.

1|0
    0|0
  • Ne kadar muhafazakar da olsa erkek sonucta tabiki kafa oraya gidecek zaten gitmese erkeklikten suphe etmek lazim.

0|0
    0|0
  • yaramazlıkları seviyor seninki

0|0
    0|0
  • konuştukça abazalığı dışa vuracaktır.yüzü ortaya çıkacaktır..

0|0
    0|0
  • vay be neler neler var

0|0
    0|0
  • Bence tekin biri değil, olduğu gibi olmayı başaramayan sapık düşünceleri olan birine benziyor sanki.

0|0
    0|0
  • belli olmaz niyeti

0|0
    0|0
  • Ben öyle bişey demedim.

0|0
    0|0
  • Başına vurmuş gardaş la

sana saklıyorsa

0|0
    0|0
  • bekle bekle hormonları tavan yapmış elemanın

0|0
    0|0
  • Bazıları böyledir. Namaz kılarım der zina der kuran der peygamber der. Sonra orana burana eller her konuşmayı cinselliğe getirir. Dünde aynı soru vardı bu sitede başka sitelerde de kaç kez tanık oldum. Bu kişiler cinsellik yaşamamış tamamen cinselliği düşünen tipler. İlk önce güvenini kazanıyor sonra böyle lafı cinselliğe getirip kendini tatmin ediyor. Laf söyleyince bir kaç lafları var söylenen zaten evlenmeyecek miyiz. Sevgilim değil misin filan. Üzücü olan dini kullanıp bunları yapması. Yanlış kişi ile berabersin. Eğer az aklın varsa tekmeyi vur adam gibi birini bul.

1|0
    0|0
    • konuşarak nasıl tatmin ediyor?benim konuşmamdan ne zevk alabilir? ben de seviyorum yine de bu konuda konuşmamam mı gerekli sizce

• seni herşeyden çok seviyorum diyor. ama söylediklerinde haklısın.sevse kaybetmeyi göze alamaz üzmek istemez bunları da isteyemez. kendi kardeşine yapılsa kudurur ama biizm ailemiz yok...

• :) Ah be kızım Seni sevmiyorum diyecek hali yok. Evleneceğim dahi der ki ilişki sağlam nasılsa evleneceğiz imajı verdirir. Öyle kızlar var ki bunları konuşmaya gücün yetmez. Çünkü o kızlar sağlam. Sağlam derken dediğim dedik belli çizgileri var. Bunları seninle konuşması bir yerde seni aciz olarak görüyor olması. Yani çok çok da değerli değilsin. Senden daha güzelini bulsa 1 sn düşünmez. Elin kaşarı gelse teklif etse anında unutur gider yatar onla. Bunları düşün.

• daha önce sormuş olmayasın bunu?

0|0
    0|0
  • Zina günah din deyip güvenini almış şimdi de gerçek yüzü ortaya çıkıyor. Bir zaman geçsin bak daha neler yazacak ne istekleri olacak. Saf olma...

0|0
    0|0
  • Bazen 2 yüzlü olanlar vardır. ve sana rastlamış

0|0
    0|0
  • niyeti seni s..mek maalesef kaba tabirle. daha doğrusu şöyle söyleyeyim, cinsel ihityaçlarını karşılayamayan bir erkek arkadaşın var. Eğer karşılayabilse seninle bu konulara girmezdi. Seninle olmayacağını düşündüğü an bir daha ısrar etmezdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkeklerin yorumunun birçoğunu okudum. Anlaşılan o ki nikah öncesi cinselliğin ön planda niyetinin saf olmadığının belirtisi.

Anlayamadığım bişey var: Seni madam bu kadar çok seviyor ve senin yakınında olmanı istiyor; neden evlilik açin acele etmiyor? Bu nasıl bir çelişkidir?

0|1
    0|0
  • hayra alamet deyil

0|0
    0|0
  • sana böyle yaptığında çok ters tepkiler ver ilerde çok pişman olursun seninki bir tuhafmış

0|0
    0|0
    • ters tepki versem bana güvenmiyorsun sevmiyorsun diyecek hayal etmenin nesi kötü diyecek

• daha öncede böyle arkadaşlarım oldu ve erkek arkadaşları aynı sana söylediği cümleleri söylemiş sonrada kızı kullanıp ayrıldılar.Sen yaptıkça daha çok ister sonrada bana yaptığına göre başkasınada yapar diye düşünür sana değer vermez sen dediğimi yap tersle onu

• bu bildigin seni arzuluyor. ben sahsen öpüsmek olabilir ama gögüslerime -sadece cok güvendigim birine dokundururum oda cok zaman gecince.

ve arkadasina gelince söyledigiyle yaptiklari birbirini tutmuyor dikkatli ol. telefonda öyle demeside erkeklerin yanliz kaldiklarinda masturbasyon yapiyolar onun icin yani.

0|0
    0|0
    • onu yaparken aklına mı geliyor yani konuşmalarımız? öyle düşünmemiştim. yapmıyordur belki de hayal etmek için soruyordur.

• herhalde, o bir erkek yani :DD baska ne hayal etsinki. ama takma bukadr

• ikiyüzlü diye onun gibilere deniyor sanırım

1|0
    0|0
Yükleniyor...