Neden kızların hoşuna gidiyor?

Arkadaşlar çevrede olsun veya arkadaş ortamın bakıyorum, boş boş muhabbetler, yavşaklıklar kızların hoşuna gidiyor, yerlere yatıyolar gülmekten ve böyle muhabbet edenlerde ilgi çekiyor, geçen bir arkadaşlar kızın telefonda konuşmasını dinliyorum hani 8-9 yaşlarındaki çocuklar böyle muhabbet etmiyordur :))hiç doğru düzgün sohbeti, ciddiyeti seven kız yok mu ya ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• sevgilide baska

normal arkadaslarda baskadir

tabi ikisindede yerine göredirde gülmicende napican arkadaslarinla ne konuscan baska :)

0|0
    0|0
    • gülünen şeyler bebeklerin güleceği şeyler değil, seviye ayaklar altında :)

• sevgilinle yumurcak tv izlemenizi tavsiye ediyorum tamam :)

• tamam tskler =)

• Arkadaş çevreni değiştirmelisin :)) maalesef çok var onlardan..

0|0
    0|0
    • arkadaş çevresi değil ki sadece, her yerde böyle :)

• teşekkür ettim ufaklık :)

• rica ederim :) pekte ufak sayılmam 22 :D

• Ona bakarsan erkeklerde kaşarlardan hoşlanıyor. napçen devir böyle

1|0
    0|0
    • Erkekler kaşarlarla ciddi düşnmezler

• ben o kadar normal olmama ragmen anormaller buluyo .o zaman bu işte bişey var çözemedim.

• niyetlerini anlayamıyo olabilirsin,

• yeri gelince çok ciddi ve kültürlü yeri gelince boş ve gerizekalı olabilirim. her zaman da ciddilik çekilmez ki canım ne sıkıcısın

0|0
    0|0
    • ciddilik değilde, iyice gezi zekalıda olunmaz espirininde bir seviyesi var, ahh diyenede gülünmez

• demekki sen o kapasitede kızla karşılaşmicak kadar asosyal ya da gerizekalısın. böyle bişey söyleyebilmek için milyarlarca kızla birlikte olman gerekir. ayrıca anladım ki sıkıcı olduğun için diğerlerini çekemiyosun zira tanıdığım zeki ve espirili erkekler var.

• milyarlarca kızdan sonrasını okumadım :D

• canım senin kafa 80lerde kalmış. ortam piç olmuş ortalık yavşak. yok artık öyle delikanlı seven kız:(:(:(:(

0|1
    0|0
    • yani piçe bakarım diyorsun ?

• hemcinslerini dene belki sana iyi gelir:(

• olur denerim,

Erkekler Ne Diyor 5

• karizmatik sakin sessiz sedasız adamdan hoşlanan çok.. ergen ortamlarına takılma sen :)

0|0
    0|0
  • Hatunlar eğlenmek ister dostum.Güldükten sonra muhabbetin önemi yok.Her zaman değil tabi :))

0|0
    0|0
    • gülsünler diye maymun olamam dostum, olana saygım var :D

• Maymunluk yapmadan güldürebilirsen işte kızların aradığı adam olursun :))

• maymunluk yapmadan güldürebilirim ama onu anlıycak kapasitede kız yok :)

• Senle ne alakası var kardeşim millet boş insan dünkü bok afedersin bana gelmiş cigara extacy muhabbeti yapıyor. hep böyle ortamları seviyolar ne hikmetse mahalleye çıktımı önceden selam vermekten tokalaşmaktan yoruluyodum. şimdi hiç öyle bile değil kaliteli insan ve gerçek adamları seçtim içlerinden onlarla sohbeti kurduruyorum. kızlara bakma elden ayrılar zaten.

0|0
    0|0
  • eğlence arıyolar işte onun içinden basit basit şeylerden komedi çıkarmaya çalışıyolar çocuklar napsınlar :))

0|0
    0|0
  • akıllı kızlar hoşlanmaz öyle tiplerden

0|0
    0|0
Yükleniyor...