Nalet ayak manyakları hakkında ne düşünüyorsunuz?

şu sitedeki nalet ayak manyakları hakkında ne düşünüyorsunuz? sizede sürekli ayakların nasıl tarzında mesajlar geliyor mu ? bu barzoluğun önüne nasıl geçebiliriz? :D

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• mesaj atılmasını engelle kimse sana mesaj atamasın ya da bir mesaj atanı engelle bida atamasın

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kim lan bu kızlara cins cins mesaj atan pezebenkler

Olum yapmayın lan sizinde ananız bacınız var .

1|0
    0|0
  • ayakların nasıl peki? :D

şaka maka harbiden soruyorlarmı be..abazalarında gizemli dünyası varmış demek yaw :D

0|0
    0|0
  • Ayak fetişistleri onlar. Cevap falan verme salla gitsin.

1|0
    0|0
  • ayak fetişlerini anlamıyanlardan biride benım niye ayak nedir bu ayaklardakı hıkmet

0|0
    0|1
  • hiç sorma ya birisi mesaj atmış geçenlerde

dedim erkeğim ben

olsun abi gövdene kese kağıdı geçiririz sorun yok dediler:)

0|0
    0|0
  • nefret ediyorum ya sevgilimin veya eşimin her yerinin yalarım ama ayaklarına ellemem

tiksiniyorum o tiplerden

0|0
    0|1
  • VAlla ben de gördüm. Isyerimde bir kiza skypeden yazmisti herifin biri :)

Orali olmayin giderler

0|0
    0|0
  • valla bana öyle mesajlar gelmiyor :D ama ne var canım bunda tersle ya da evap verme .D

0|0
    0|0
  • at gözlüğünü çıkartmayarak bu barzoluğun içine girebilirsiniz !

0|0
    0|0
  • yahu hadis var peygamber efendimiz kadınlar için söylüyo bunu

size allahtan başkasına secde etmenizi isteseydim kocalarınıza secde etmenizi söylerdim.

hadisin tamamını hatırlamıyorum hani eksik veya yanlış bir yer yazmışsam affola.

Yani burda erkeğin liderliğinden ve öneminden bahsedilirken erkek nasıl karısının ayaklarına kapanıp ayaklarını yalar ya.

Erkekmisiniz lan siz.Üremeyin köpekler.Sizin doğurtacağınız evlatlarda sizin gibi ahlaksız oluyo sarıyosunuz başımıza ölüp gidiyosunuz sizin o sıçıp bıraktığınız evlatlarla uğraşıp duruyoruz lan burda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben iyice asosyal oldum sitede kimseyi eklemiyorum mevcut olanlar da sapık degil :D

0|0
    0|0
  • Hiç gelmedi.

0|0
    0|0
  • ark. olmayana mesaj şeysini açıyosun sonra millet yavşıyo kapat onu da mı ben söyliyim

0|0
    0|0
  • desifre etmek istemem ama oyle bir manyak var burda evet :))

ne anliyorlar bilmem valla

0|0
    0|0
  • Arkadaş isteklerini, profilini ve mesajlarını kapatarak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...