Aklın nerdeydi Abdullah Hoca?

Çok uzun zaman sonra ilk kez Milli Takım'da 3 tane Beşiktaş'lı futbolcu var.Heralde değerleri lig bittikten sonra anlaşıldı :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• adamlar takır takır oynuyor

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Koydular Milli takım başına bir tane dingili, Verilen paraya değer oyuncular var, oynatacak hoca hoca değil ki, sığırrrrrrrrrrrrr.

1|0
    0|1
  • milli takımda oyuncunun kalıtesine değilde gündemdeki yerine göre seçim yapılıyor. Beşiktaşı oyuncular pek gundemde değildi ama bu maçtan sonra gündemden düşmezler artık.

0|1
    0|1
  • takımlaştırmamak lazım ama şu var yani adam selçuk inan gibi müthiş bir orta sahayı bile oynatmıyodu . zaten bu adamı anlamak reali küme düşürmekden daha zor

0|1
    0|1
  • Kesinlikle GSli olarak söylüyorum iki takımdan karma yaparak biryere varamazsınız elinizdeki oyuncuları değerlendiriceksiniz Bjkde Olcay olsun FB'de Gökhan olsun GS'de Selçuk olsun bunlar yetenekli adamlar boru değil

0|1
    0|0
  • Endustriyel futbol bu alisamadiniz mi hala. Parayi veren istedigini yapar. Bu arada degerleri falan anlasilmis degil, gs ve fbli oyuncular dinlendiriliyor.

0|0
    0|0
  • aslında olmasalarda olur

0|0
    0|0
  • olcay ve oğuzhan gerçekten hak ediyordu pektemekin ismi yeter :)

0|1
    0|0
  • yavrudur be yürü :) erkek gibi konuştun kız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o sıralarda aklı tatile çıkmış,şimdi tatil bitmiş:))

0|1
    0|0
  • Maçtan sonra '' Bireysel Hatalardan önde olduğumuz maç bu hale geldi ''diye açıklama yapmış Abdullah Hoca !

Bence kendisi Bireysel hatanın ürünü .. : /

0|0
    0|0
  • genç çocuklar,oynasınlar tabi.

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlı futbolcuların yerinde olsam çıkmazdım. Boş niteliksiz maça çağır diğerlerine çağırma. Diğer abone topçular aman sakatlanmasın eğer sakatlanan olursa Beşiktaştan olsun mantığıdır. ş erefsiz avcıııı

1|1
    0|0
Yükleniyor...