Kimse bilmez ne haldesin ve sende bilmezsin kimsenin umurunda değilsin. Yoksa umurunda mısın sanıyorsun?

Kimse bilmiyor hakkıyla ve bilmeyecek senin ne halde olduğunu.

Her daim dilinde "ben neredeyim, siz nerede?" diye sitemkar bir cümle.

Seninde pek bildiğini sanmıyorum ne halde olduğunun farkına varıp yaşadıklarını hakkıyla anlayacak birisi olsun isterken yanında kimsenin umurunda olmadığını.

Yoksa sen hala birilerinin umurunda yer ettiğini mi düşünüyorsun?

Ne kadar saf ve güzel bir düşüncedir bu.

Hiç kaybetme bunu, tamam mı? :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin umurunda olmak beklentisi içinde olmadım hiç..

Fazlaca iyimser olurdu.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Şimdi ben umursuz birilerinin olduğuna inanırsam haksızlık etmiş olurum umurlarına, umur dediğimiz sıfat değil isim olmalı. Öünkü biizm alt komşunun olunun adı umur. İşte ben onun umrunda değilim, çünkü onnan hiçbi şeyiz biz her dayım.

Hunimin umrundayım ama ilerde çıcıımız ılırsa adını umur koymucaz, umursuz mu olucaz biz şimdi her dayım? Bunu cevaplayabilir misin her dayım?

hııa?

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Manidar olmuş eğer linki sen vermemiş olsan gerekli sert açıklamaları birbiri ardına yapardım muhtemelen afacan :)

• Ne fark eder bu birinin umrunda olmak. Önemsedigim kadar önemsenilirm ama önemserken düsüncem önemsenmekmi yoksa tek önemsemekmi buda önemli...

0|0
    0|0
  • Tamam :)

0|0
    0|0
  • resmin seni ck guzel ifade etmis, senin vesvesenin ta kendisisin, Allah olduktan sonra daha neye gerek var.. engelleeceksen hic cekinme, bir sorun daha eksik olur

0|0
    2|0
  • haklısın valla:) tokat mahiyetinde gerçekler 5* verdim kaçtım:)

0|0
    1|0
  • Ben kimi ne kadar biliyorum da birileri de beni bilecek. Hem zaten bilinesi ne halim var ki.

0|0
    0|0
  • bu düşüncemi kaybetmezdim belki ama söylediklerin çok fena bozdu beni:(

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• mezarlıklar vazgeçilmezlerle dolu.kedi dağa küsmüş dağın haberi olmamış.ben olmadan bu işler yürümez diyenler birgün yürüyemez olacaklar(kabir)

0|0
    0|0
  • benede kimseyi umursamam tamda böyle düşünürdüm ama ne yazık

0|0
    0|0
  • umrumda olduğüum insanlar var bu kesin ama kişisel olarak hiç kimseden bir beklentim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...