Bugün Beşiktaş'ın Benfica önünde galip gelmesini isteyen kimler?

Kalbi temiz olanlar! Dua edin de Beşiktaş oradan galibiyetle dönsün.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnşallah iyi skor alarak dostu sevindirir , içimizdeki portekizlileri üzeriz

0|1
    0|0
    • 2ay

Senin gıybetini yaptık oku bir

• 2ay

Fake hesapla sabah aksam Beşiktaş düşmanlığı yapan insanları kaale almamak gerek. Monaco yener demeyi Monacoyu desteklemek olarak algılayan insanin beyin yaşı ortada

Kızlar Ne Diyor 3

• Yenecek bak görürsün inşallahhh ♡♡♡♡

0|1
    0|0
  • Istemiyorum

0|0
    0|0
  • Bazı Türkler gibi bizde istiyoruz ama ben olmayacak duaya amin demem bence berabere bitecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnşallah yeneriz

0|1
    0|0
  • Yener inşallah ama zor

0|1
    0|0
  • Bak buda Bjkli beyni...
    Senin Monaco Fenerbahçe maçında ki görüşün yani senin desteklediğin takım Monaco şimdi neden Bjk desteklesin insanlar... Ama sen bunuda unutmuşundur.

KurabiYe KurabiYe Master Yaş: 26 eig 19% 1ay
    İki takımda da önemli eksikler var. Fb 3. kaleciyle çıkacak. Her zaman derim 3. kaleci olayınıkimse küçümsemesin diye bazen en önemli zamanda 2 kalecin olmayabiliyor
    Monacoda Moutinho, Glik ve Carvalhonun olmaması savunma problemi yaratır. Falcao ya özel önlem alınmazsa is zor. Perreira geçen seneki gibi savunma oynatayım derse mağlubiyet olur , yoksa beraberlik''

0|0
    0|2
    • 2ay

Ben Monaco'yu desteklemedim. Her takım taraftarı içinde böyleleri olacağı için "kimler" diye sordum. Ben FB'nin UEFA yarı finalinde Benfica'ya kaybettiği maçta üzülmüştüm. Çünkü gol atmış, turu aralamıştı. O durumda maç nasıl verilir aklım almadı. O durumda canını ortaya koyacak alacaksın maçı artık.
      Kurabiye diye paylaştığın görüş neyin nesi anlamadım. Monaco'yu destekleyen Beşiktaş taraftarına ait yoruma bir örnek olarak paylaştıysan bence hata etmişsin. Çünkü o yazıda Monaco desteklenmiyor.

• 2ay

Konumuz onlar değil.

• 2ay

K0numuz Bjk maçı ve taraftarı.

Yükleniyor...