# Sizce Hangisine yazılayım?

Arkadaşlar Düzenli yüzmeye mi gideyim yoksa fitnesamı yazılayım Amaç Tabiki iyi bir vicut yapmak? Tavsiyeleriniz neler ve neden o?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness Hocalığı yapıyorum doğal olarak Fitness ama yüzmeye'de gidebilirsin. Yüzme bütün vücuttaki bütün kasları çalıştıran tek spordur.

0|1
    0|0
    • 2ay

18 yaşındayım kardeşim Nediyosun yüzme bana mantıklı geliyo dediğin gibi ama fitnesta daha çabuk gözle görülür bir sonuç alınıcığınıda biliyorum Kararsız kaldım

• 2ay

Yüzme için vaktin varsa yüzme derim eğer Fitness'a başlayıp vücut yapmak istiyorsan fitness'a başla eğer orta seviyede vücut istiyorsan yüz derim senin yaşın için daha iyi olur ondan sonra başlarsın Fitness'a

Kızlar Ne Diyor 1

• fitness

0|1
    0|0
    • 2ay

Bu konuda bir bilginiz varmı? yoksa Gelişi güzel fikrinizimi söylüyosunuz?

• 2ay

yüzme çok uzun zaman sonra sonuç veriyor ve genel olarak omuz kaslarını geliştiriyor ama fitness tüm vücut için ideal

• 2ay

Aslında fitnes kısa sürede sonuç alırım haklsıın hama yüzücülerin vicudunuda kolay kolay bir fitnesçı yapamaz heriflerin göğüs ve omuzlarına hiç baktınmı?

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...