Ben ilk defa Türk takımını tutmıyacağım neden mi?

Şampiyonlar ligi için öneleme Monaco ile oynadığımız sırasında Bjklilerin düşüncesi Fener katılamasında biz de onların parasını alalım dediler... Sonra sorular sordular... Groshoppers maçındadeğişik sorular sordu Bjkliler ben bu gün Benficalıyım ya siz hangi takımlısınız isterseniz...

• Benficalıyım bende.
    21% (3)27% (7)25% (10)Oy Ver
  • Bjkliyim.
    36% (5)54% (14)48% (19)Oy Ver
  • Burdaki Bjkliler bazen çok abartıyor Bjkli olmama rağmen haklısın malasef.
    7% (1)8% (2)8% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum.
    36% (5)11% (3)19% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Daha önce beşiktaş ve galatasarayın rakiplerini tutan fenerliler hiç ses çıkarmasın

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• türkiye'deki tüm takımlarımızın avrupa kupalarındaki maçlarında (her branş) destekliyorum. (bazı örgüt takımları haric biliyor futbol severler) kupa almalarını canı gönülden isterim. holiganlar alın bu kupa size şöyle olsun böyle olsun demelerine rağmen. bu senede giden takımlar umarım ilerlerler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beşiktaş yenilcek bu yüzden tutmuyorum gerek yok.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Küme mücadelesi yapan takım taraftarları tutmasa da olur. Sen de tutma yani.

0|2
    0|0
    • 2ay

Küme mücadelesi mi sen kaçkere Fenerbahçe üstünde bitirdin altımızda bitirmeue layımsınız bunu unutma 40 yılda bir ancak üstte olursunuz oda bizim pozisyonunuzdan sıkılmamuzdır.

• Bjkliyim.

0|0
    0|0
  • Benficayı destekle tabi bu sayede kulakların Şampiyonlar ligi müziği duyar alışkın değilsiniz

0|1
    0|0
  • encrypted-tbn2.gstatic.com/images bunları unutmadık fenerliler

0|1
    0|0
  • Fenerliler yıllardır rakibi tutuyor zaten chelsea forması bile giymişlerdi

0|2
    0|0
  • Ben Türkiyeliyim kardeş türk takımını tutarım holiganların yetersiz milliyetçiliği benim milliyetçiliğime gölge düşüremez

0|0
    0|0
Yükleniyor...