Böyle bir durumda sevgilinizi aldatırmısınız/mıydınız ?

Dyelim ki sevgilinizle ciddi düşünüyorsunuz.bu ilişkinin sonu nikah masası gibi görünüyor. birbirinize çok güveniyorsunuz her şey yolunda anlayacağınız. ancak etrafınızdaki kızlar/erkekler bir türlü rahat vermiyor size. hepsi de yakışıklı-güzel, kültürlü,sevecen. ona kur yaparmıydınız ya da daha ilerisi onunla sevgili olur muydunuz ?ya da sevgilisi oldunuz bildiğiniz biriyle flörtleşir miydiniz dürüst cevaplar verin lütfen gizli cevap serbest..

Güncellemeler:
imla hataları var kusura bakmayın..
aldatmak ağır oldu sanki biz sadece flört diyelim buna.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• kötüdür.sevmez kendini.hep başkalarını kendinden üstün görür.kendi değersizmiş gibi.belkide hayatta hep başkalarının isteklerine göre yaşamış kişidir.ben yapamam modundadır hep.kimsenin ona değer vermediğini düşünür.bu yüzden vermez kendine değer.ama aslında bu böyle değildir.hayatta en değerli kendisidir insanın.en çok saygıyı kendine göstermelidir insan bu hayat boyunca.kimse yoktu yanınızda o rahimde geçen 9 ay boyunca.kimsede olmayacak o mezarın altında.bu yüzden herkesi boşverip kendine saygı duymalı insan sonra gerisi gelir elbet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sen buna flört demişsin ama bu bildiğin aldatma

0|0
    0|0
  • Eger ciddi dusundugum biri varsa asik olmusum demektir. Bu da baskalarina bakmayacagim anlamina gelir. Test edildi onaylandi.

0|0
    0|0
  • aldatmak ağır oldu sanki biz sadece flört diyelim buna.

sen neyin kafasını yaşıyorsun başkasını dahi bir an arzulasan ihanettir

yeteri kadar acık oldumu güncellemene tavrımm

0|0
    0|0
  • İhanet etmezdim.

0|0
    0|0
  • yok işim olmaz =)

0|0
    0|0
  • Aldatmam çok zor karşımdaki icimdeki sevgiyi bitirdi ise aldatabilirdim belki sen?

0|0
    0|0
  • kızların yapacagını dusnmuyorum onlarda sevgi anlaısı daha farklı ama erkek belki yapabilir

0|0
    0|0
  • Asla. Kendime yapılmasını istemediğim şeyi başkasına yapmam ben.

0|0
    0|0
  • cevab zaten kullanı adımda yazıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevgilisi olanla flört dediğin olayda aldatmadır.azı çoğu olmaz.yapmazdım.sevdiğim varken başkasını ne yapayım

0|0
    0|0
  • Yazdiklarini pek anlamadimda, basliga cevabim;

Birini seversem gozlerim baskalarina kor olacak kadar severim.

0|0
    0|0
  • Biz yapamayiz bunu ama Erkekler bal gibi yapar bizim yoklugumuzu firsat bilip cogu kisiyle flort etmese bile goz goze kesisir.

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmayayım, bunlar tamamiyle karakterimin dışarısında seçenekler...

0|0
    0|0
Yükleniyor...