Steroıd kullananlar var mı?

steroıd kullananlar var mı varsa yan etkısı oldu mu hangısını kullanıyorsunuz önerısı olanlar yardımcı olrsanız sevınırım

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anabolic steroidlerden uzak durmanı tavsiye ederim. Amacın body builder olmak değilse stereoidlerle uğraşma. Doğal olarakta fit ve güzel bir vücüt yapabilirsin. Ayrıca ülkemizde kür yapması çok pahalı.
    - Kan basıncı artışı
    - Negatif ruhsal yapıya geçiş
    - Karın ve yüz çevresinde yağlanma
    - Katarakt
    - Diyabet
    - Kalsiyium kaybı yan etkileri arasındadır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeşim bir ara spora gidiyorum, basan çok kişi vardı. Kısırlık ve ölüm olasılığı da var. Ben doğaldan yanayım. 5-10 cm küçük gözüksün bence

0|1
    0|0
  • Arkadaşım kullanıyor öküz gibiydi zaten kullanınca dahada öküz oldu. Spor esnasında şeyin kalkabiliyormuş testosteron alıyosun sonuçta. bir bunu dedi başka bir sorunu yokmuş her halde

0|1
    0|0
  • Protein tozu yeterli bulaşma o işi ölen insanlar biliyorum. Faydası çok tabi dört ayda yapacağını bir haftada yaparsın ama bulaşma takviye alacaksan toza yönel

0|1
    0|0
    • tozlarda cok uzun zaman alıyor

• Steroid de kiloma bir fayda etmez yağ oranın düşükse kasa da çevirmez yazık günah edersin kendine. Çok yemek ye belli bir yaştan sonda mecburi alacaksın zaten durumun daha iyi 30lu yaşlarda sağlam bir vücudu korumuş olursun

• tesekkur ederım

• Daha önce kullanmadım.

0|0
    0|0
  • kullanmayin la

0|0
    0|0
  • Şişiriyor insanı, kafan karnın bacakların, kocaman oluyorsun

0|0
    0|0
  • steroid denince herkesin aklına gelen, kasları büyütürken şeyi küçültmesi

0|0