Beşiktaş gol attıkça neler olur?

Beşiktaş Benficaya gol atarken kimler üzülecek?

Ülkemizi temsil eden Beşiktaş a başarılar

• Sadece Benficalılar
    60% (3)44% (7)48% (10)Oy Ver
  • Hem Benfica hemde bazı gs ve fbliler
    40% (2)56% (9)52% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Ankette bütün fenerli gsliler demedim bazıları dedim herkes üstüne alınmışsın birader

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• 15 temmuzda birlik beraberlik naraları atanların simdi yasa benfica demesi komedi

Allahtan bu gibi elin takimini sevenlerin sayisi az , geneli ay yıldızın peşinde

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Fenerbahçeliyim umarım bu grupta lider beşiktaş olr şartlar bana göre eşit ama ne olr bilinmez bugün günlerden beşiktaş ☺️

0|2
    0|0
  • Aboubakar atar fesatlar bakar...

0|2
    0|0
  • Hainlik yapan üzülür

0|2
    0|0
  • Trabzonsporlu olarak başarılar temsilcimize...

0|1
    0|0
  • bu maç iki gün önceye kadar umrumda değildi ama bjk lilerin böyle havalanmasından dolayı bugün ölümüne benficalıyım

0|0
    0|3
    • 2ay

Elin şeyiyle gerdeğe mi giriyorsun

• 2ay

geçin bu işleri herkes bu lafı kendi maçı geldiği gün hatırlıyor nedense

• 2ay

Kendi şeyi olan başkasınınkine ihtiyaç duyar yıllardır yoksun ve uzun yıllarda karşılamayacaksın

• Bjk gol atıp yensin de biz üzülmeye hazırız.

0|0
    0|0
    • 2ay

Üzül hadi talisca füzesine

• 2ay

sanırım cümlemin ilk kısmını anlamadın, "yensin" demiştim.
      Son yılların en kötüsü denen Benfica'ya uzatmalarda gol atıp beraber kalan değil galip gelen bir Bjk olsaydı keşke

• 2ay

En kötüsü mü niye daha önce takımda messimi vardı. Hala portekizde zirvedeler geçen sene cinnconu yenerken de böyleydiler

• niye beşiktaş her avrupaya gittiğinde ya da iyi kadro kurduğunda yaygara kopuyor? beşiktaşlı arkadaşlar dünyanın en iyi takımıyız havalarında geziyor fb yads gs de böyle bişey olmuyor

0|1
    0|0
    • 2ay

Sen uzayda yaşıyorsun demekki geçen senelerde diğerlerinin havasını da gördüm

• 2ay

Birçok galatasaraylı da süperiz havasına girdiler daha iki sene önce ee bende onlar yüzünden sana küfredeyim mantık bu

• 2ay

iyi de ben sana küfretmedim ayrıca süperiz havasına girdiğimiz senelerde biz neredeyse bütün derbileri kazanıyoduk kupa bırakmıyoduk en iyi olduğunuz dönemde süper kupayı bize kaptırdınız hala herşey tam rayına oturmadı beşiktaşta. iyice takım otursun sonra süperiz dersiniz erken konuşmayın ben sadece bunu diyorum kötü bişey demiyorum yani

• Sadece Benfikalılar üzülür.

0|0
    0|0
  • Gs lileri katarak ayıp ettin bizim tek düşmanımız fb

0|0
    0|0
  • Galatsaray Real'e juventusa machester a gol atarken kimler üzülüyorsa onlar üzülecek

0|0
    0|1
Yükleniyor...