Fitness salonunda nasıl davranıyorlar?

Herkes gereksiz samimiyet içinde mi? Yoksa güler yüzü bile esirgiyenler var mı bilgi verir misiniz? Çalışanlar hakkında. Ben de 2 aydır gidiyorum da degistirsem mi diye düşünüyorum

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut yapmaya gidenlerde var karı kız düşürmek için gidenlerde.

1|0
    0|0
    • 2ay

Peki hocaların tutumunu nasıl anlayacagim mesela bana kalırsa erkek hoca arkadaşca davranıyor ama bazı kizlar o hoca herkese yazıyor diyor. bende hocadan soğudum sırf bu yuzden

• 2ay

O konuda pek bir bilgim yok. Ama varsa eğer bir bayan hoca bul kendine. ya da diğerlerine davranışlarına bak

• 2ay

Var var Sağol

En İyi Kız Görüşü

• gayet iyi davranıyorlar zaten herkes kendi işine baktığı için hem kimse kimseyi takmıyor , arada kıs düşürmeye çalışan kekolar oluyor ama takmayınca sorun olmuyor 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Herkes kendi halinde takılıyor :)

1|0
    0|0
  • yarısı erkek bulmaya yarısı kız bulmaya giden topluluk

1|0
    0|0
  • karisik iyiside var kotusude.

1|0
    0|0
    • 2ay

Yani gördüğüm Güleryüz sahte mi onu anlayamıyorum ona üzülüyorum. hani güzel güzel gülümseyip arkamdan kötü bir şey diyorlarsa?

• Çalışanların %90 kendini beğenmiş tipler müşteriyle ilgilenmekden çok sanki çok kası varmış gibi gider iki ağırlık kaldırır sonra ağa gibi kasıla kasıla aynanın karsısında kendine bakar

1|0
    0|0
  • ne degıstırmeyı dusunuyorsun

1|0
    0|0
  • İşkence yapıyorlar

1|0
    0|0
  • Herkes gereksiz bir ego içinde samimiyet değil.

1|0
    0|0
  • Çalışanlar sıcak kanlı, ortamdakilerde öyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Artislerde var sıcak kanlılarda

1|0
    0|0
  • Ben spor yaparken kücük smalltalklarim oldu tanimadigim kisilerle ama sevmedigim calisanlarla fazla konusmuyorum 😃😃😄

1|0
    0|0
    • 2ay

Smalltalker ne ya :D turkcemizi kullanalım lütfen :P benim sorunum hoca konusunda aslında. Bazı kizlar o hoca yazıyor herkese dedi bana da aksine yazmıyor yani arkadasca bence tavırları. benden mi kaynaklı bilemiyorum ama hocayı da hiç öyle kızın peşinden kostururken gormedim

• yerine göre değişiyo o

1|0
    0|0
  • İyiler ne istiyon ki

1|0
    0|0
  • kır dizini evinde spor yap. elalemın adamlaryla olmaz :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Evde olmuyor ya. oraya gidince mcbur yapjyoruk

Yükleniyor...