Site kuracak olsaydınız ne üzerıne olurdu?

Arkadaslar site kurmayı dusunuyorum, satın aldım bı tane. Kişisel blog olsun ıstemıyorum kızlarsoruyor gıbı kullanıslı zıyaretcı bol bı sıte olsun ıstıyorum ya da olmasa da bıle bellı bı kesımın işine yarayan bı sıte olsun. kafamda bı kac fıkır var . sız olsaydınız ne uzerıne kurardınız ve neden?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• valla ben güzin abla türevi bir site kurardım millet derdini yazsın seende bunlara çare bul deva ol çok ziyaretçin olur hele ki biraz mantıklı cevaplar verdin mi iş tamamdır :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• ben de istiyorum böyle birşey ama bu işlerle uğraşacak vaktim çok fazla olmuyor. neticede ciddi bir iş eğer özen göstereceksen. hatta yakın arkadaşlarımla da konuştum ama vizyonlarımız uyuşmuyordu, onlarla böyle bir işe atılmak istemedim. ben daha çok hayatta sahip olduğum birikimleri amaca uygun bir şekilde klavyeden dillendirmek istiyorum. eğer sen de kabul edersen ve benim beklentilerime de uyarsa, senin kuracağın sitede yazı paylaşmak isterim. kim olduğunu bilmiyorum belki sen beni biliyorsundur ama burada göründüğümden daha fazla mevzularda da çevremde otör sayılabilecek bir konumdayım. sadece burada geyik yapıyorum. seninle tanışmak isterim eğer müsaaden olursa..

0|0
    0|0
  • Lüks tüketim üzerine alışveriş sitesi... 20 bin TL'lik çanta, 200 bin TL'lik saat vb...

0|0
    0|1
  • Öncelikle satın aldığın şeyi çok merak ettim. Benim aklımda bir kaç fikir var ama öncelikle daha ticari olanlarını düşünüyorum. İkinci el satışa yönelik bir sitem var onu geliştiriyorum şuanda...

0|0
    0|0
  • zaten kurdum klonlar üzerine tuttu da

0|0
    0|0
  • inşaat şirketi. benim ağaoğlundan ne eksiğim var hı? :D

0|0
    0|0
  • kullanıcı yorumları ile ilgili bir site yapabilirsin. bunu ben yapacaktım aslında ama zaman ayrımayıp vazgeçtim. birileri yapsa ve bütün internet alışveriş siteleri faydalansa süper olur.

0|0
    0|0
  • Her şey bu kadar kolay değil maalesef.

0|0
    0|0
  • bende bu ay alıyorum kafamda planlar var :)

0|0
    0|0
  • Projem var ama özelden konuşursak eğer telif hakkı doğrultusunda paylaşabilirim :)

0|0
    0|0
  • +18 olurdu tıklanma rekorları kırardı site :D

0|0
    1|0
  • Bence Dedikodu Ünlülerin hayatı FALAN sosyal medya Çok Matrak Değilmi

0|0
    0|0
  • Beni de helper yapsana :-)

0|0
    0|0
  • ben hertürlü sohbetin yapılabilceği bir site kurardım

0|0
    0|0
  • Ne maksatlı kuracağız. Ticari mi yoksa bilgilendirmek mi. Önce onu de bende ona göre diyim sana :)

0|0
    0|0
  • p*rno siteler iyi oluyor :D

0|0
    0|0
  • iş ilanları üzerine güzel ihtişamlı bir site kurardım.çok iş ilanı sitesi var ama hepsi b.ktan..yıllar önce verilmiş iş ilanları ile dolu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...