Arkadaşlar hiç cin düğünü gördünüz mü duydunuz mu?

cinler geceleri dağlarda ıssız yerlerde düğün yaparlarmış şahit oldunuz mu şahsen çok duydum bunu

Güncellemeler:
ne kadar dalgacısınız

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

• yav arkadas zaten evlenemiyoruz birde yaz sezonuda geldi her yer dügün yapar simdi...birde bunların dugunleri cıkmasin basimiza dayanamam kalpten giderim :(( görmedim hic görmeyeyimde bari moral 0 olur iyice :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Açmayın akşam akşam şu konuyu, yahu evde tek başımızayız :/

bknz: Gece yatağıma yattığımda gözümü kapattığımda bu aklıma gelecek

cut.

0|0
    0|0
  • Duymuşluğum var ama zaten cinler gerçek. Bu konuları konuşmak anlamsız. Bizler nasıl yaşıyorsak onlarda öyle yaşıyorlar. Düğün yapmaları da normaldir sanırım... :)

0|0
    0|0
  • fotoğraflarını bile çektim bak

link

0|0
    0|0
  • Aksam aksam tribe sokmasan olmazdi :-)

0|0
    0|0
  • gördüm :) ama takacak altınım olmadığı için gitmedim. cinlere mahcup olmak istemiyorum :D :D

0|0
    0|0
  • dostum ben ciddi cevap vereyim, onlar başka boyut varlıkları oldukları için görünmezler, belki evinde bile düğün yapıyolardır farkında değilsin :)

0|0
    0|0
  • aksam geldi biri dedi dügun var dedim bak işine. bea altın kaç para dedim haberin var mı yok dedi hadi dedim kaybol ikile :-)

0|0
    0|0
  • Eskilerin koruma sistemi.. Dağlarda kurt var dağlarda yaban domuzu var.. Çoluk çocuk çıkıpta telef olmasın diye korkutma stratejisi izlemişler..

Hikayelere inanmayın..

0|0
    0|0
  • Halaya durduk ama terse çekmesi zor oluyo ayakları takip edemedim

0|1
    0|0
  • duydum.nedir nasıl bişeydir bilmiyorum.ayrıca bunları konuşmak açık davettir. bence sizde çok dillendirmeyin bu konuyu.başınız çok ağrır sonra.

0|0
    0|0
  • evet duydum hatta köyde bir yaslı amca anlatmıstı basına boyle bı olay gelmıs bunlar olağan seyler ınanıyorum ben var yanı

0|0
    1|0
    • anlatır mısın

• düğünün sonunda kendını ıssız bir yerde buluyo ve ondan sonra zaten bunu uzun yıllar rahat bırakmamıslar yanı cekmıs hep bunu neyse sonra bı hoca okumus muska falan kurtulmus yanı kımse ınanmaz belkı ama olan seyler bunlar o amcanın adıda delıye cıktı zaten delı derler halbuk bızden akıllı yaw

• hıım inanıyorum böyle şeylere

• ben halay başıydım anzer yaylasında yapılan düğünde :)

0|0
    0|0
  • cevab verdim ya oku aşşağıda

0|0
    0|0
  • artık düğün salonu kiralıyorlar.

0|0
    0|0
  • Göreni duydum da, görmedim :) Görmek de istemem vallahi :D

0|0
    0|0
  • sen ne diosun bizim köyde davetiye bile gönderiyolar :D

0|0
    0|0
  • dağın ıssız yerlerine gerek yokki zaten bizimle yaşıyorlar biz görmüyoruz ;)

0|0
    0|0
  • Şahit oldum. Dokumacı Kızlar çalıyordu düğünlerinde. Çeyrek takıp oradan uzaklaştım.

0|0
    0|0
  • Bunları konuşman açık davettir , uğraşma ilgilenme saygı duy ve geç. Başıma geldiği için bunu rahatlıkla söyleyebilirim fazla merak etme . Çektirirler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir filmde görmüstüm...demek ki normalmis :)

0|0
    0|0
  • Ooo hemde nasıl. Paraları havalara saçıyorlar. Ben altı yedi tane 200 TL'lik kağıt yürüttüm.

0|1
    0|0
  • İlk kez şimdi senden duydum

0|0
    0|0
  • uffff.

0|0
    0|0
  • Hayır görmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...