Bir erkek neden capkın olur?

Bir erkek neden capkınlık yapar? Geçmişinde cok sevdığı ve acı cektiren bir sevgili olmuş olmasındanmı?böyle başka kızlardanmı cıkarıyor acısını? Yanı kendını capkınlık yaparakmı teselimi ediyor?Peki capkın bir erkeğe ne kadar güvenilmeli ve ileride bu huyu bırakma ihtimali varmı?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Bir erkek birçok nedenden çapkınlık yapar

a) Geçmişte bir takım olumsuz ilişkileri olmuştur, karşı taraftan hiç beklemediği kötü şeyler yaşamıştır... Öyle ki madem hayat böyle, bende hayatın anasını satarım deyip, tek kişiye bağlanma olayını bırakıp( Tek kişiye bağlanıp kendini riske atmak yok, yanlışı olursa diğeri olacak---) parantez içindeki yer devreye giriyor, boşuna demiyor şarkı, CESARETİN VAR MI AŞKA...

b)Kötü bir tabir ile p.çliğine yapar, yoğun cinsel ve ego ihtiyacını bu şekilde karşılar, ayrıca aile içi yaşadıgı olumsuz şeyler, hayatta ki başarısızlıklarını bu şekilde bastırır ve ilgi gördükçe en azından " -benden bir b.k olur" havasını oluşturmak için böyle yönelimleri pek de tuhaf kaçmıyor...

2- Bırakabilir...

Ama karşı tarafın yoğun çaba göstermesi lazım, duygularından feda edecek mümkünse, ama kazanma garantisi yok...

Aklıma gelenler bunlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kimisi mayasının bozukluğundan yapar.. kimisi kadınının yüzünden yapar... ben intikam amaçlı çapkın olan görmedim şahsen.. mayası bozuk olana güvenilmez kadın yüzünden yapanada yapmaması için gayret gösterilir :)

0|0
    0|0
  • çapkın erkekten uzak duracaksın ama şimdiki kızların yarısı öyle tiplerden hoşlanıyor bende bunu anlayamıyorum efenddilik sökmüyor

0|0
    0|0
    • Öyle kişilerden hoşlanıyor olabiliriz ama evleneceğimiz adam öyle leri olmaz genelde

• olmaması gerekli diye düşünüyorum ben ama

• 1. sebep , Sex arzusu .

2. sebep Geçmiş

3.sebep saygısızlık ve bencillik .

Kısaca aldatan adam değildir , aldatılan da ahmak değildir ahmak taklidi yapmaya gerek yok .

0|0
    0|0
  • bi kız neden kaşar olurla aynı şey.. ilerde tabiki bırakabilir tanıdıklarım var.. evlendikten sonra eski salim abi gitti yenisi geldi..

0|0
    0|0
  • Züküyle kafası yer değişmişse çapkın olur :) bu huyunu da çok zor bırakır. İmkansız gibi birşey yani :)

0|0
    0|0
  • malum arı çiçek ilişkisi, o arı ölene kadar işini yapar

0|0
    0|0
  • asla bırakmaz D:

0|0
    0|0
  • çapkın erkek 2 türlüdür biri evlenince durulur öbürüde bir ömür bağlasan durmaz

0|0
    0|0
  • Bu saydığın seyler doğru, çapkınloğı bırakmaz, ilerde daha da çok azar, heleevlendikten sonra

0|0
    0|0
    • Hadi ya?:)) evlendikten sonra niye azsınki

• Çoğu öyle bikere cinsel hayata alıştığı zaman gözü hep dilarda olur, benim bir sürü arkadaşım var, biri masa altından SMS atıyor bir başka arkadaşına çıkarın beni diye, sonra arama geliyor kardeş yetiş diğe ruhun bile duymaz, bir zamanlar bende gezdim ama bunun sonunu çok erken yaşta gördüm ve herşeyden vaz geçtim alkol diskolar barlar filan, hele hamilelik dönemi çok önemli çoğu o dönemde aldatıyorlar, eğer ki şimdi bunu yaptısa ilerde hep yapar

Kızlar Ne Diyor 2

• yedisinde neyse yetmişindede odur :)

0|0
    0|0
  • Huy bence aşkı bilmeyen açgözlülük yapıyolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...