Türk takımı ile yabancı takım maç yaparken yabancı takımı tutan var mı?

Ben gs li olarak feneri hayatımda hiç tutmadım ne Uefada benfica ile yaparken ne Sevilla maçında ne Chelsea maçında ne Monaco maçında tutmadım. Asla tutmayacagim. Onun dışında tüm Türk takımlarını tutardim ancak son 3 yıldır bjk yide tutmuyorum. Bu akşamda Benficayi tutucam. Sebebine gelirsek avrupada birçok başarı sağladık ama onları görmezden gelip real den 6 yememizle dalga geçen taraftarlar. Kendileri biri 2007 biri 2008 den beri şampiyonkar ligi görmeyen takımlar halbuki. 3-4 gülen cemaati oyunumuz var diye uefayi süper kupayı alan şampiyonlar ligi çeyrek finali oynayan çatır çatır Beşiktaşı feneri yenen omzu çıkmasına rağmen kolu bağlanıp maça devam eden Bülent süper mario jardel efsanemiz hagi sakatlanma pahasına Henry nin kafasını çıkartan taffarel ve birçok oyuncumuzun emeklerini görmezden gelip bize saldıran taraftarlar. Gs nin başarılarına karşı koyamayinca karalamaya çalışan cirkef taraftarlar yüzünden. Bu yüzden ne feneri nede bjk yi dünya üzerindeji hiçbir maçta tutmuyorum

• Bende yabancı takım tutuyorum
    18% (2)36% (9)31% (11)Oy Ver
  • Ben Türk takımı tutuyorum
    82% (9)64% (16)69% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yurt dışında ay yıldızı temsil eden her sporcu her takimi desteklerim. Yurt içinde birbirimizi yesekte yurt dışına gelince isler değişir
    Her takim taraftarında kendi ülkesinin takiminin yenilemesini bekleyen kendini bilmezler var ama gavura kizip oruç tutulmaz. Onlara ornek olmak yerine onlar gibi olmayın farkınız kalmaz

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Türk takımı tutuyorum. Yabancı takımı tutanları da anlamıyorum.

0|1
    0|0
  • gsyide bjkyide s! kseler tutmam sonra tepemize çıkıyor 0rospu cocukları neymiş uefa kupaları varmış

0|0
    0|1
  • Yanlış olsada snn kafadanım, rakibi tutmasamda tarafsız olurum

0|0
    0|0
  • Galatasaraylılar israil takımını tuttuktan sonra bende bıraktım onları tutmayı

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama galatasaray son 20 avrupa maçında 1 galibiyet almasına rağmen destekledim bugün de beşiktaş ı destekleyecem

0|1
    0|0
  • fark yeyip geliyor beşiktaş hep avrupada neyini destekleyeceksin fark yeyip ülkeyi utandırmasın yeter

0|0
    0|3
Yükleniyor...