Gizlice videom çekilmiş, ne yapmalıyım?

Bugün okulda öğle tatilinde ben 2 kız bir de erkek arkadaşım sınıfta oturuyorduk. sonra müzik açtık ben de saçma sapan hareketlerle dans ettim, amacım güldürmekti. kapının aralandığını farkedince oynamayı bıraktım. sonra erkek arkadaşım geldi 1 saat sonra yanıma. ona söyle mesaj atılmıs. '' abi kız arkadaşın sınıfta 1 tane erkek varken dansözlük yapıyor.'' videoyu yarın görücem. bu olayın üstüne erkek arkadaşım beni hırpaladı ve ben de ayrıldım. video için ne yapmalıyım? haklarım neler?

Güncellemeler:
şantaj yapılacak görüntüler yok. kıyafetim de uygunsuz değildi hareketlerim de. dostlarımla eğleniyordum. Burhan Altıntopvari bir dansım vardı..

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• Savcılığa şikayet et. İzinsiz video kaydı ve paylaşımı suçtur.

1|0
    0|0
    • önce okul müdürüne ilet şikayetini.büyük ihtimalle savcılık bir durum olmayacaktır o zaman.

Erkekler Ne Diyor 18

• ya zaten cep tlf kullanmanız yasakta okulda orası ozel okul degılde hemde senın vıdeonu cekmıste dilekce ver sıkayet et

1|0
    0|0
  • e napacan katlanacan

0|0
    1|0
  • konu gerçekse ve senin isteğin dışında ise... link

1|0
    0|0
  • Savcılığa bildir ve o dilekcenin bir nüshasını da okul müdürüne ver. senin yaptığın korkulacak bir şey değil. Bu yüzden konuyu ailene de açman gerek yaş 18+ değilse... Çeken çocuk eğer o ana kadar videoyu silmezse umduğundan daha fazla ceza alır.

1|0
    0|0
  • savcılığa git şikayet et.

1|0
    0|0
    • okulda dilekçe yazsam ceza alır mı?

• youtube linki var mı? :D

0|1
    1|0
  • bu videoyu kim çekmişse o çocuk iyi bir dayağı hak etmiş. o videonun silinmesini iste. eğer yayılırsa bu hayatına olumsuz etki yapabilir. gherekirse mahkemeye vericeğini söyle cocugu. ne yap ne et o videoyu sildir.

0|0
    0|0
    • hayatımı olumsuz etkileyecek tavırlar sergilemedim. doğruca eğleniyorduk biraz saçma bir dansım vardı Burhan Altıntopvari :) çocuk zaten sevgilimin arkadaşı yani yayılma durumu olmaz.

• bu bir kan davasıdır artık bacım baban gile söyle amcan gilin oğlu davut agaları arasın gelsin ve bitirsin işi video çeken arkadaşının telefonunun bataryasını çalsın

0|0
    0|0
  • bir ergenin dramatik sonu diye dizi çek :D

1|0
    0|0
  • polise başvur çekene haber verme

çekeninde telden ya da kameradan çektiğini belirt ifadende.

0|0
    0|0
  • abovvvvvvv internete nezaman düşer dört gözle bekliyoruz.)))9

1|0
    0|0
  • hiç bir ... olmaz dans etmek serbest sınıfta toplu bir alanda etmişsin kızlar tuvaletinde olsa neyse yapıcağın davranışları düşünerek yapmak olgunluk senin yaptığın ergenlik dir

0|0
    0|0
  • okula şikayet et beni devamlı videoya alıyor 1 haftadır sürekli elinde telefon benim peşimde de sapık dürtüleri var de ver odunu ver çoşkuyu

0|0
    0|0
    • senden korkulur :)

• antalyadamısın ?

vede sen malmısın abart ta abart ağla zırla aklını al müdürün müdür bir çıksın odadan tekme tokat getirsin çocugu

• Boşver uğraşma değmez

0|0
    0|0
    • Hiç de öyle düşünmüyorum.

• müdürle görüşş..

0|0
    0|0
  • kameralı telefonlar niye yasak. ilk müdüre falan söyle ağır ceza alır. yetmiyorsa git savcılığa

0|0
    0|0
    • Bi de okulun delibaşına şikayet etmeyi düşünüyorum. bir kafasını gözünü kırsınlar.

• ne yaparsan yap ama asla sana santaj yapmalarına izin verme gerekirse savcılıga git

0|0
    0|0
  • Hakların mı :) paradoks :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...