Çok önemli bakar mısınız ?

ben meslek lisesi 2.sınıfım.hoca bizi dışlıyor ama ilk başta beni çok seviyordu.şimdi sınıfın sonları arasındayım önceden hep 1.2.bendim.yani bu da biraz zoruma gidiyor , hocalar hep onları öne sürdüyor benimde hevesim kaçıyor.arkadaşlarıma x ve y diyelim x i hoca sevmiyor diye sınıfda otomatikmen dışlıyor y i de x le arkadaş olduğu için dışlıyorlar benide onlarlar arkadaş olduğumuz için dışlıyor anlamıyorum gerçekden :D şimdi y başka bölüme geçicek sırf bu gerizekalılar yüzünden ben pes etmeyeyim diyorum ama hocanın gözünde yerlerdeyim nasıl toparlarım son yazılılar bitti seneye hocanın gözüne girmem lazım.bölümümüz laboratuvar hizmetleri.bölümü sırf hoca için değiştirmek istemiyorum , cevaplarınızı bekliyorum...

Güncellemeler:
ya bunlar öğretmen bile değiller formasyon alıp öğretmen olmuşlar daha ilk yılları bide :(

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• derslere katılarak tekrar hocanın gözüne girmeyi dene :) hem bir öğrenci kötü diye onun arkadaşınıda dışlamak çok saçma :/

1|0
    0|0
    • ders anlatmayor kii :(

• oturup konuşmaya yarıyor , ah bir devlet kontrol etse şunları...

• tamamen saçmalık ! şimdi o hocayı şikayet etsen senden kötüsü de olma ya :/

Erkekler Ne Diyor 2

• ee o zaman neyin tribindelermiş o götler onların alayığnı tokatlıcan ah canım çekti biri birşey desede kavga etsem

1|0
    0|0
    • sakin ol :D ya 30-35 yaşındalar 17-18 yaşındakiyle aynı oluyorlar ben ya şimdi kendimden 1-2 yaş küçüğüm bir şey dese aldırmıyorum bile küçük diyorum onlar anlamıyor...

• benim sorunum hocam olcakg*tban 3 yıl boyunca hakaret etmişti bende onu döveceğim zaman birde baktım adam artık 50 yaşına gelmiş çökmüş bir patlatsam ölcek :)

• hahha :D

• dışlanma ney vay dışlayan hocaya sokayım antalyadaysan o hocayı gelip ağız burun kırmak istiyorum

1|0
    0|0
    • malesef antalyada değilim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...