Beyler sorum size Türk kızlarının da güzelleri var neden hala Rus kızlarında ısrar ediyorsunuz ?

Gercekten eskiden bende rus rus diye yer bitirirdim kenndimi böyle sokağa kampüse cıktığımda bakıyorumda bizim kızlarında güzelleri var be güzel kız sayısı arttı Türkiyede madem böyle olacak hem güzel hem kişilikli Türk kızlarını neden tercih etmiyorsunuz ayrıca tripsiz kız olmaz evet düsünceler ? :D

• Ben hayla Rus kızında ısrarcıyım Rus olsun camurdan olsun
    50% (2)75% (3)62% (5)Oy Ver
  • Türk kızıda iyidir kezban candır
    50% (2)25% (1)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• sen istiyor duj verecek 100 dolar daha :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uçkurlarına düşkün olduklarından estetik algıları çalışmıyor da ondan birader. sen doğru yolu bulmuşsun, aynen devam.

1|0
    0|0
  • rus kızlarla ihtiyaç gidermek çok kolay çünkü türk kızları akıllı =)

0|0
    1|1
    • rus kızları neden akılsız oluyor ihtiyacını karsılamak her insanın hakkı türk kızları zevkten uzak yasıyorsa biz napalm

• ona akıllılık denmez yaa :))

• ne denir ya

• Bıktım bu türk rus kıyaslamalarından sanki dünyada 2 ırk var mk

0|1
    2|0
    • kezban kaybol sana sormadam beyler dedim tam oku soruyu atlama herseye ya da git olmayan soviyetler birliğine ::D

• senin birtaraflarını kim kaldırmıs bilemiyorumda o egon bir gün basına dert acıcak 19 yasındaki velet gelmiş ergen diyor

Neyseşu ansadece kkullanılıyorsunuz yeni dünya düzeninde ruslar ve sizin gibi dinciler olmayacak iyi cıkarın tadını simdi AC samanyolu tv yi takıl hayal dünyanda

• güzeldi soviet asdfgjkl

Erkekler Ne Diyor 11

• Hay?

link

0|0
    0|0
  • Alın verin ekonomiye can verin.

0|0
    0|0
  • Rus kızlarında açıklayamadığımız bir sır var sanki :S çok çekiciler :D

1|0
    0|0
  • hayla mı? hala olmasın o?:))

0|0
    0|0
  • ya türk kızları %90 kendini begenmiş bide çirkin be abi(güzeller kendilerini %10 unun içinde hissedebilirler sakın kızmayın bana) bide bir ilişkide bin dereden su getirtiyorlar yani adamı bıktırıyorlar daha sayayım mı ama rus hatunlar öylemi? asla...

0|0
    0|0
  • Bu neyin yağcılığı

0|0
    0|0
  • İkisi de güzel. Konu kapanmıştır.

0|0
    2|0
  • Ben hayla Rus kızında ısrarcıyım Rus olsun camurdan olsun

0|0
    0|0
  • güzelliğin ırkı olmadığını bir anlayamadınız

0|0
    0|0
  • türk kızı çirkin demedik ki.sadece çok zorlar tanışılmıyor tersliyorlar falan filan.her türlü kendini geliştirmiş bir insanım yine de tanışamıyorum.e naparsın böyle böyle ruslarda şansımızı denemk zorunda kalıyoruz.

0|0
    2|0
    • tanışılcak kız var tanışılmayacak kıza var kız senden hoşlanmıyorsa sinyali algıla uzak kaç sendeee sizin hatalarınız yüzünden türk kızları laf yiyor

• Kişilik meselesi hacı

0|0
    0|0
Yükleniyor...