Yabancı erkeklerin kadın tercihi ?

Arkadaşlar ben İngiltere'de oturuyorum ailem dolayısıyla.Sevgilim bir İngiliz.Konuşurken bana üstü kapalı bir şekilde olgun kadınlardan hoşlandığını ima ettiğini düşünüyorum.Sonra da bir çok kişinin böyle olduğunu söyledi.Ben 18 o 19 yaşında.Sizce olgun bayanlardan benim tabirimle çürümüş olanlardan hoşlanması doğal mı ? '''Cinsel bakımdan da cevaplayın lütfen.'' Yani 19 yaşındaki birinin 30-35 yaşındaki birinden hoşlanmasından bahsediyorum.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası kadınlar 30-35 yaşlarında daha çekici olabiliyorlar.Genç bayanlar daha çok güzel oluyorlar ancak güzellik çekicilik değildir.İkisi de birbirinden çok farklı unsurlardır.Duruş,bakış,gülüş ve ses tonu gibi başlıca özellikler çekiciliği bir hayli etkiler.Orta yaşlı bayanlar kendilerine baktıkları müddetçe hem çekici hemde güzel olurlar bu durumda onları diğer kadınlardan ayırır.Kadınların çoğu ya güzel ya da güzel değildir, ancak çok az bir kısmı çekicidir.

Örnek;Penelope Cruz biraz yakından takip ederseniz tam bahsettiğim durumlara uyan bir bayan bildiğim kadarıyla 39 yaşında Amerikalı oyuncu bir kaç defa dünyanın en çekici kadın oyuncusu seçildiğini duymuştum, oyların büyük bir bölümünü beylerden aldı bence!

link

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bahsettiğin yaşlardaki erkekler hep olgun bayanlardan hoşlanmıştır bende dahil.. yaş geçtikce çıta aşağıya dönüyor :) yani genetik bir olay erkek içgüdülerinden kaynaklı sanırım

0|0
    0|0
  • olgun demek sadece yaş olarak olgunluğa erişmiş demek değildir

hele hele ingilizcede olgun dediyse, bu türkçe gibi algılanmamalıdır

yani senin bekaretini kaybetme ya da her türlü ilişkiye açık olma olgunluğuna erişip erişmediğini tartma durumudur.

bu kadar açıklamayı anlamıyosan nasıl yani falan diye sorma cevap vermem.

0|0
    0|0
  • 30-35 yaşında çürümüş mü oluyor, bir gözünü aç etrafına bak, emin ol senden daha alımlıdırlar:))

0|0
    1|0
  • yabancı erkeklerle çıkan kızlardan nefret ederim, belirteyim dedim Türk yokmuydu sevgili olacak

0|0
    1|0
  • olgun sevmesinde belki biraz gariplik var olabilir ama ona bunu hissettirme kendini beğendirmeye çalış ;)

0|0
    0|0
  • cıtırlarla iyi eglenilir guzel vakit gecirilir ama kadın istiyosan yas 30 gibi falan olcak biseyler o zaman oturuyo anca ayakları yere basmaya baslıyo

0|0
    0|0
  • çocuk ağzının tadını biliyor desene

0|0
    0|0
  • yani kadınlar anca 28-35 yaşlarında olgunlaşıyor o zaman ne istediğini biliyor...

0|0
    0|0
  • gavur tohumlarına zokam sana birşey olmasın

her erkek olgunları tercih edebilir

0|1
    0|0
  • Çok normal. Kadın dediğin zaten 30-35 te güzel oluyor. Adam işi biliyormuş yani :)

0|0
    0|0
  • niye çürümüş olsunlar ki ?.Niye genç kızlar olgun erkeklerden hoşlanamıyor mu

0|0
    0|0
  • genç kız takımı aşk meşkten bahseder

olgun kadın anla işte

0|0
    0|0
  • Evet erkeklerin bir çoğu olgun bayanlardan hoşlanır çocuk haklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yaşı daha büyükleri istiyor.muhtemelen annesiyle arasında istediği iletişim yoktu.bu yüzden yaşı büyükler daha çok ilgisini çekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...