Kavgada Ki NEDENLER ?

ArkadaşLar MeseLa Bir Kavgaya Tutusunca İster İstemez Bir Kalbınızde Hıp Hızlı Atış Sergılıyor HeycanLanıyorsunuz Ve Vücudunuzu Sanki Karınca sürüsü Basıyor Bunun AnLamı ılk Defa Kavga Yapmakmı Yoksa Herhangı Bır RahatsızLıkmı
#not Hayatımda 5 Kere Kavgaya Tutustum

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

• ben sözlü kavgaya girince bile bir heyecan bir heyecan gerçeği hayal edemiyorum :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben birkes kavga ettim ama çok sağlam dayak yedim diyim sana tövbe bir daha kavga edersem ne olayım ama edecek duruma gelirsem bacaklarım titrer adrenalin işte o Allah bana nasıl bir sabır vermişse ağız göz dalıcam böyle onu orda öldürücekmiş gibi dalmak istiyorum ama içimdn birisi snki diyor hayırdır A q sen kim kavga etmek kim diye

0|0
    0|0
    • Dimi onu Demeye Çalısıyorum ıste :D içimizde bırı konusuyo sankı Hanı Sen kımsın Kavga edıceksın dıye hanı :D

• valla bak içimdeki şey olmasa ağzına ederim işte öyle birşey Allah nasıl sabır verdiyse anlamadım gitti

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Sinir ve hirs

0|1
    0|0
  • L neden büyük?

0|0
    0|0
  • heyecan adrenalin bunu derinden hissediyorsan demek bence sıkıntılık bir durum değil

0|0
    0|0
  • o anki adrenalinden kaynaklaniyor

0|0
    0|0
  • Kavga nedenin yazma şeklinle dalga geçmeleri yüzünden miydi🕵🕵🕶😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Alışık değilsin, mesela bizim artık 6. hislerimiz gelişti baktık ortalik karışacak ilk yumruğu biz çakıyoz, gayet soğuk kanlı bir şekilde 2. Ve 3. yumruğu yahutta şiddetli bir kafa atarız zaten yere yattıktan sonra olay bitmiştir rakip knock out.

0|0
    0|0
  • Adrenalin hormonu yükselmesi belirli bir kavgan varsa hiç hayal kurma böyle böyle yaparım diye oraya gidince değişiyor herşey

0|0
    0|0
  • Salgilar 😀

0|0
    0|1
  • Göt korkusu kardeşim 😉😂😂

0|0
    0|0
  • Vücudün verdiği bir şey kavgada ilk önce sen vur ama sağlam vur yüzde 90 sen kazanırsın

0|0
    0|0
    • Kavga Kötü Bisi Dostum Ama Ister Istemes Karsına CıkabıLıyor Ama Nedense Kımsede Olmuyor bır Tek bende gıbı hıssedıyorum

Yükleniyor...