Erkeğin bir kadını arzulaması, kadın için iyi birşey mi ?

yada şöyle söylim erkekler bütün kadınları arzular mı ? ister mi ? Neye göre ister ?

Kadın için arzulanmak istenmek iyi birşey mi ?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• ne anlamda arzuladığı önemli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• kadın için arzulanmaktan çok kim tarafından arzulandığı önemli olur bence... erkek içinde tabi :)

1|0
    0|0
  • Kadın için arzulanmak iyi birşey ancak erkekler her kadını arzulamaz. Nasılki kadınlar her çiçeğin kokusunu sevmiyor, bizede ters düşen rituel var.

1|0
    0|0
  • kimi kudurmuştur güzel çirkin demez kimi de seçicidir erkeklerin her kadına ilgi duymaz.

bi yeri çeker adamı.belki vucut estetiği belki kaşı gözü bişeyi işte adama hoş gelir.erkeklik güdüleriyle de bir araya gelince arzulayabilir.sevdiğini de arzulayabilir.

bence bir kadın eğer arzulanmayı düşünecekse, sadece erkeğim beni arzulasın diye düşünmeli.

herkes gözleriyle beni yesin diyen kadına başka bişey diyoruz çünkü

1|0
    0|0
  • Erkek ÇApkın olabilir hovarda olabilir arzulaya bilir Hatta iki kişiyi birden Sevebilirde Ama hiç Bir Erkek Aynı Kadehte İki Kadın Düşünmez

1|0
    0|0
  • genelde seks yaptigi kişileri arzular :).

1|0
    0|0
  • Ben her kadini arzulamiyorum...onde gelen arzulama faktorlerinden biri gorunum tabikide..bir kadin nefes alsin yeter mantigindaki bir erkek tarafindan arzulanmiyorsa bu kadin icin iyi birsey olmasi gerekir bence :)

1|0
    0|0
  • hayır diyen her erkek yalan söylüyor

gel buraya beni dinle

erkek her güzel kadını arzular

bu değişmez bir gerçektir (özellikle kadın ona yavşıyorsa)

herkes kendine yalan söyleyebilir bu konuda

ama bir çok şey yaşamış erkeğe asla yalan söyleyemezsin !

hadi eyv.

0|0
    0|0
  • arzuladım desen sapık

arzulamıyorum desen hödük

istiyorum desen aklı fikri orda

öpüşelim desen başka şey düşünmeyen

öpüşmesen gay olan

sekste yapmayalım dediği anda iktidarsız olan biz erkekler olurken bu soruların içindeki diyalektiği umarım çözümleyebilirsin :)

0|1
    0|0
    • benim sevgilim opmuyor beni ama gay demiyorum ona her kadini ayni sanma bide anlimdan opuyor sadece ve helalimsin diypr sence buna gay diyen cikarmi ?

• genel olark söyledim alınma

• Kadında o erkeği arzuluyorsa güzeldir eğer arzulamiyorsa vay o erkeğin haline:)

1|0
    0|0
  • Hepsini değil, hayvanlar bile dişisini seçiyor. Arzulanmayı övünülecek bir şey olarak görmüyorum.

1|0
    0|0
  • abazanlar her kadını ister hatta deiği olan herşeyi arzular

ama erkek her kadını arzulamaz istemez

1|0
    0|0
  • erkekler çok seçici değildir bütün kadınları arzularlar.

1|0
    1|0
  • buna benzer bir soru soracam

0|0
    1|0
  • hayır arzulamaz

hayır istemez

şu an bu avatardaki gülüşü beğendim ve istedim. ( örnek olsun diye söyledim bayan caramel)

aklı başında bir kadın ise arzulanmak ister

0|0
    0|0
  • arzularım arzuladığımı arzular mı ?

1|0
    0|0
  • Güzel olsun yeter. Şimdi sorma sakın sence hangi tipler güzel diye herkesin güzellik nlayışı farklıdır.

0|0
    0|0
  • Evet kadın için bir avantaj :):)

0|0
    0|0
  • bence erkekler kadın olan herkesi istemz.ama şu var düşmanı bile olsa karşıdaki cins seksi özellikler barındırıyorsa onu arzular onla yatmak ister.

0|0
    0|0
  • haiften sert ve dik göğüs severim hoşlanırım .bir avuç göğüs..

0|0
    0|0
  • çok iyi bir şey hemde

arzulamazsa anormal olmazmı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arzuladığın kişi arzuluyorsa güzeldirr fakatt görmeye bile tahammül edemediğin kişi seni arzuluyorsa sinir bozmaktn baska bişy değil

2|0
    0|0
  • Arzulayan esi ise guzel biseydir.

2|0
    0|0
  • hayor her kadini arzulamaz sadece sevdigi kadini arzular abazalar haric tabi benim sevgilim sadece beni arzuluyor o doger erkekler gibi abaza degildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...