İstatistiklere göre güzel kızların % 60'ının sevgilisi yokmuş doğru mu?

evet arkadaşlar sizce gerçekten doğru mudur ? :) güzel kızların sevgilileri yok mu gerçekten biz istemeyerek mi uzak duruyoruz :D

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• bence doğru.

0|1
    0|0
  • Bilgim yok.

0|1
    0|0
  • evet doğru benim de yok :((

0|1
    0|0
  • evet doğru.. bu kız cok guzel sevgılsıı vardır kesın dıyıp yanasmıyor bazı erkekler.. ya da ben bunla asık atamam dıye dusunduklerınden

0|1
    0|0
  • benim yok o zaman doğru :) tebisi bu kadar egoist değilim ama cidden doğru Allah çirkin şansı versin diye boşuna dememişler.

0|1
    0|0
  • güzel kızlar herkesi beğenmiyorda ondan yok:D

1|1
    0|0
  • 10 numara 5 yıldız doğru

0|1
    0|0
  • Neden acaba şanslarımı yok .

0|1
    0|0
    • bence ya biz kesin bir çıktığı vardır diye uzak duruyoruz ya da herkesi beğenmiyorlar :)

• kim demiş onu :/

0|1
    0|0
    • bilmem İngiltere'de yapılmış araştırma :D Türkiye'de de geçerli mi acaba diye sordum :)

• ingilterede yapılmış ne alaka türkiye :/

• işte İngilte'de yaklaşık 20 bin kadın incelenmiş bu çıkmış :/ yani ha ingiltere ha türkiye ne farkeder erkek her yerde erkek :D kadın her kadın :D

• Katilmyrum yanlış

0|1
    0|0
  • bence doğru :):)

0|1
    0|0
  • Allah çirkin şansı versin.

0|1
    0|0
  • Çok seçici oluyorlar. Ondan sevgilileri yok

0|2
    0|0
  • yok evet ama ben galiba boydan kaybediyorum boyum 160 170 olsam yuz guzel herkes söylüyor fakat boy olmayınca hicbisey yaramiyor..

0|1
    0|0
  • Hayır degil.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir tükiyede türk kızları dünyanın en çirkin kızları bu bilimsel olarak kanıtlandı erkekleride dünyanın en yakışıklılar oranında yüksek maluben az güzel olduğundan kaynaklı herkez bir tarafa yükleniyor türkiyede o kadar aç var ki bu durum karşısında bir tane kıza 250 tanesi anında cevap yazınca ya da bakınca kızında maluben sevgilisi olamıyor tek kıza fazla ilgiden oluyor kızda belki kimseye güvenemiyor ya da bir hava eda oluyor suç erkeklerde. ama sanırsam bu durum ancak 15 seneye çözüme kavuşur gözler doyana kadar

0|1
    0|0
  • bi batuhana rastlarlarsa kollarına atlarlar merak etme

0|1
    0|0
  • Küsüratlı sallayaydi o istatistikler de, salladiklari anlasilmasaydi.

1|1
    0|0
  • müdür güzel kızların 2 hatta 3 sevgilisi olanda oluyo onları ne yapacan :D

0|1
    0|0
  • çünkü birhalt sanıyorlar kendilerini sonradaortada gezniyorlar biraz alçak gönüllü olsalar bu sorun olmayacak

0|1
    0|0
  • Ayarlasınlar memlekette erkek mi yok =))

0|1
    0|0
  • dogru olsa iyi olur :) ee guzel olunca adam begenmekte zorlasiyo tabi

0|1
    0|0
  • kızlar için olanını bilmiyorum ama erkekler için olanına inanmaya başladım galiba :)

0|1
    0|0
  • dogru .

0|1
    0|0
Yükleniyor...