Fenerliler neden bu kadar antipatik?

söylenmeyecek söz kalmasa bile söyleyen en büyük ben edasını yaratmak ki bunu iyice büyütmek bizim gözümüzde küçülmek neden sevimsiz geliyor bizlere sakın başarıyı kıskanıyorlar demesinler öyle olsaydı galatasaray bu ülke'de yapılmayanı yaptı kupa aldı.

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• rahmetli İslam Çupi nin sözlerini hatırlatalım."Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"

Çok iddialı sözler.ancak islam çupi camia genelinde sevilir sayılır idi.antipatik gelmiyor.

ali şen başkanlık döneminde ''en büyük biziz'' gibisinden taraftara şirin görünme çabasına girmeseydi aşırı antipati olmazdı.yani başarıyla,çekememezlikle alakası yok.beşiktaş da galatasaray da camia olarak en az fener kadar büyüktür.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• trabzonda hakkıyla alacaktı

ama fener el attı pardon para attı

1|2
    0|1
  • Kıskanmasan zaten bu soruyu sormazsın bile:) Sorun böyle arasıra sorular ya bize iyi geliyor :))

0|2
    0|1
  • hala araştırılıyor nedeni:):)

0|1
    0|0
  • çekemyosunuz çünküü

0|1
    0|1
  • En büyük BEŞİKTAŞ.

0|1
    0|1
  • soda ister misin?

neyli olsun ? kaç kasa olsun ? eee ancak kasa alır hazım sorununu(zu) =)

0|0
    1|0
  • fenerliyim süperiz biz. hatta süper ötesiyiz. cünkü herkesin sevdigi kendisine güzeldir.

1|1
    1|1
    • :) teşekkürler..

• biz bize yeteriz çünkü Fenerbahçeliyiz...birileri sevmiş birileri hasedinden çatlamışşş...

çoookkta fifi :D

• sensin antipatik

0|0
    0|0
  • Başlığı görür görmez Galatasaray lı mısın ? sorusunu sormak aklıma gelmişti

0|0
    0|0
    • Hayır beşiktaşlıyım soruyu sorarken kırmamak istemedim karşımdakini umarım başarılı olmuşumdur

• Takım tutmadığımdan taraftar olarak bakmıyorum olaya sadece gözlemlediğim galatasaray taraftarının fener taraftarını sevmemesiydi, beşiktaş taraftarından ilk defa duyuyorum bu soruyu..

• Evet beşiktaşlılarda sevmiyor feneri daha doğrusu kulubü değil! taraftarlarını

Erkekler Ne Diyor 8

• Meyve veren ağaç taşlanır.

Biz her güçlüğe göğüs gerdiğimiz için, kulübümüze güvendiğimiz ve her ne olursa olsun sahip çıktığımız için mi antipatik oluyoruz?

1|0
    1|0
    • :) öncelikle değerli yorumun için teşekkürler meyve ağaç demişsin yazıma bakarsan anlarsın ne demek istediğimi

• Yemeyin, zorla ağzına birşey sokmuyoruz!

• yenmeyen meyve cinconun bizim değil =)

• çünkü fenerli :)

0|1
    0|0
  • şımarık zengin çocukalrı gibiler...

0|1
    0|0
  • GS ye çok kötü davrandıkları için olabilir.. :) en az 3-4 ayda bir tokat... kolay mı :))

0|0
    0|1
    • Ben beşiktaşlıyım bizedemi tokat attınız? :))

• Hangi takımlısın? :)

• Bir takımın taraftarı oluğumu söyleyemem. Uzun süre yurt dışında kaldım. Bu yüzden belki.. Ama futbolu izlemeye çalışırım. Futbolda ve olup bitenlere ilgi duyarım. Nedendir bilemiyorum ama, Nottingham Forest'e karşı mistik bir ilgim var :)

• senin gibiler sevmesin diye böyleyiz

0|0
    0|1
  • :)- ya ne gzuel baska biyerde gzuel cumleler kurmustun ... hela dedim ama tamda ustune olmadı be samuray...

0|0
    0|0
  • bana da galatasaraylılar son derece antipatik geliyor.

not: beşiktaşlıyım.

0|0
    0|0
  • Fener kadar boş bi takım yok azize olmsa burlara kadarda gelemzdı

not=çARŞI...

0|0
    2|1
Yükleniyor...