Aşk büyüsü ile ilgili bir soru toplasın bakalım

Şimdi ülkemizde aşk büyüsü deyince kadınların regl dönemindeki kanı erkeğe içirmesiyle o erkeğin kendisine aşık olacağı inancıyla yapılan büyü akla gelir. Rus bir arkadaşım kendi ülkelerinde de aynı şeyin olduğunu söyledi. Dünyanın diğer yerlerinde de böyleymiş. Bu kadar insan inanıyorsa var mı acaba bir gerçeklik payı sizce? Deneyen duyan bilen oldu mu acaba aydınlatın bizleri.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Kan haram kılınmıştır. Büyü ile uğraşmak ise en büyük günahlardan birisidir.

Böyle birşeyi eşini kendisine bağlamak isteyen bir bayandan duymuştum. Dini hükmünü açıkladım fakat bundan sonra ne yaptığını bilmiyorum.

Bunu yapmışsa bile hiç etkili olmadığından eminim...

0|0
    0|0
    • Etkili olmaz da zaten...

• Herşeye de büyü damgası vurmak yanlıştır.

Hatta rivayet edilir ki Yahudiler Peygamberimiz'e büyü yapma girişiminde bulunmuşlar. Peygamberimiz'de etkisi başağrısı olarak zuhur etmiştir.

Takılmamak gerek böyle şeylere...

• Haklisin=)

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk defa senden duydum o neymiş be öyle

0|0
    0|0
    • Cidden cok kizdan duydum ben o gun de rus arkadasim soyleyince merak ettim=) bir de cevir gel buyusu varmis o da baska bir sorunun konusu olsun=)

• o kanı nasıl içircenki :(

• Valla bacim onu da sen dusun artik visne suyuna mi koyarsin yemegine mi bilemedim simdi=)

Erkekler Ne Diyor 1

• aşk hür irade ürünü bir durumdur. büyü müyü boş işler bunlar.

0|0
    0|0
    • Neresi hur irade olm goruyon kizi cat yildirim aski. Sana hur irademle asik oldum mu diyon sanki=)

• büyü gibi olaylar insanların fikirlerini ya da bakış açılarını değiştirecek kadar güçlü hurafeler değildir diyorum.

Yükleniyor...