Kızın biri elinizi tutsa ne hissedersiniz?

Sevgiliniz değil belki hoşlanmıyorsunuz bile herhangi bir kız birden elinizi tutsa mesela siz kızın telefonunu alıcaksınız oda elinizi tutuyor almayın diye yani hemen bırakmıyor birkaç saniye tutuyor örneği ben salladım çoğaltılabilir birsey hisseder misiniz o an?

Güncellemeler:
Telefon sadece bir örnekti merak ettiğim şey sevgiliniz olmayan bir kız elinizi tutsa etkilenirmisiniz? Tuttu öyle bekledi biraz mesela.

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• tutulan el terli mi? nasırlı mı? yumuşak mı? sert mi? sahibiyle tanış olmuşmuyum? daha önce kesiştiğim birinin elimi? gibi birçok kritere bağlı olarak cevabım değişir.

1|0
    0|0
    • Sıcak yumuşak nasırmı kaç kızın elinde nasır var? Tanışıyorsun tabi

• Tanam teşekkür ederim :)

• ne demek görevimiz :))

Erkekler Ne Diyor 24

• her elimi tutandan etkilenseydim bu tecrübeerimi kazanamazdım hemen sıralarım soruları

halay mı çekcez horon mu tepcez derim yoksa bir ömür el elemi gezcez derim yok öylesine elim üşüdü diye elimi tutma derim baktım susuyor ay canım kıyamam sana ya derim ama bilirsinki bugün elini veren yarın götünü verir derim bırakmassada şöyle bize dğru gidelim derim

bugün elimi tutan yarın çükümü tutar diye düşünürüm yeterlimi

0|0
    1|1
  • yok etkilenmem

0|0
    0|0
  • Hissetmem

0|0
    0|0
  • Elimi neden tutuyor yahu ayağımı tutsun =))

0|0
    1|1
  • Öpmesi lazm yoksa elimi tutması bişey ifade etmez ... Sıradan der geçerm ,dalgınlığna geldi heralde der geçerm :D

0|0
    0|0
    • Onun dalgınlığına gelmiş olabilir ama sen dalgın değilsin.

• Peki ne hissetmesini istiyon ki ? :)

• İstemiyorum bişey aslında ama baktı bir süre bende etkilendimi diye merak ettim olay bu

• Icinde sana karai sicak bir his varsa olay orgusunun devami mutlaka gelir.. oda senin becerine kalmis bisiy :)

0|0
    0|0
    • Ne gibi :)

• Cok basit, tiyatro yetenigini kullan bir guler yuz sergile bir sempatikik yap gerekirse yanlislikla carpisin falan

• halay mı çekcez horon mu tepcez derim yoksa bir ömür el elemi gezcez derim o elimi tutan kıza cevab yoksa bırak gız elimi derim

0|1
    0|1
  • çek kız ellerini şıllık ben senin bildigin erkeklerden degilim :D

0|0
    0|0
    • Aferin sana

• Hey allahim düzgün cevap verirsen oturup ağlıcam :D

• iyi iyi peki :D

ne kadar küçük ellerin varmış senin sıcacık ve hoş ödünç verirmisin bana :D

• Hissetmezdim telefonunu almaya çalışıyorum sende engelliyorsun normal...

0|0
    0|0
    • O zaman niyetini sezerdim. Eğer kızı beğeniyorsam sonraki hareketlerime de yansırdı bu durum. Olumlu anlamda...

• Daha önce bu tür şeyleri yaşamamış biri olarak çok şey hissederdim.

0|0
    0|0
  • Yeterince yalnızsan çok şey hissedersin. Eğer sevgili vs varsa şakalaşmanın ötesine geçmez. Bence.

0|0
    0|0
  • Ismimi soyler tanistigima memnun oldum bağyan derim :)

0|0
    0|0
  • böyle temas ta bişey hissetmem ama sevdiğim tutarsa o zman kalbim bir değişik atar

0|0
    0|0
  • Böyle telefon alıp verme tarzında oluşan fiziksel temasta bir şey hissetmem.

0|0
    0|0
    • Telefon masanın üstünde olsun sen alacakken kız senin elini tutuyor meseka bunu kastettim

• Tavır ve haraketlerinde sert bir ifade yoksa soft bir hareketse bakış ve mimiklerin olumluysa etkilenebilirim.

• Tamam teşekkür ederim:)

• alışık olmadığım için önce kızın yüzüne bakarım 1, 2 saniye kadar sonra yavaşça elimi çekerim

0|0
    0|0
  • tabiki hayır, hatta uzun süre elimi tutan tanımadığım kızdan soğurum bile.

0|0
    0|0
    • Tanıyorsun tabi sokaktaki kız niye senin elini tutsun?

• Örneklemeden güncelleme yaptım okumadın sanırım

• okudum da sen direk olayını anlat bence

• Hissetmem :)

0|0
    0|0
  • eger ona karsi bir hoslantım falan varsa mutlaka bisiyler hissederim

0|0
    0|0
  • Elini veren kolunu kaptırır tatlım :-)

0|0
    0|0
  • yoo hissetmem

0|0
    0|0
  • Direkt öperse bir şey hissedebilirim.

0|0
    0|2
  • etkilenmezdim ondan nefret ederdm öyle yapış yapış insanları hic sevmem

0|0
    0|0
    • Yapış yapışmı? Amacım ona yavşamak değildi

• soruda demişsin ya herhangi bir kız hoşlanmıyorsunuz bile diye

• Iste daha okuduğunuzu anlamıyorsunuz sonra bıdır bıdır.. Ben soruda "belki hoşlanmıyorsunuz bile" dedim 'hoşlanmıyorsunuz bile' çok farklı birşey

• basit kız diye düşünürüm yatağa atmaya çalışırım kız dediğin erkeğin elini tutmaz namuslu edepli olur

0|0
    1|1
  • hemen boşalırım. Ne alaka , bu kim ve onun hakkında ne hissettttiğime bağlı olur

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne hissetsinki hoşlanmıyorsa hissetmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...