Neden gözünüzü alamadan dışarı hiç tanımadığınız birine bakarsınız?

Arkadaşlar az önce yurdun altında yemek yerken bir 3 kişilk erkek grubunun bakışlarına maruz kaldım.Benden önce çıktılar kapıya bende yemeği yiyip kapıdan geçerken yine bna baktılar .

Karşı cinse neden bakış atarsınız ?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• bakılacak gibi giyinmişse ya da sinyal alınmışsa

0|0
    0|0
    • sinyal alamaz çnkü gözümü çevirp bakmadm ama bana baktıgını farkettm hep giyimdede tşört kot topuklu ayakabı vardı bir tek

Erkekler Ne Diyor 16

• bilmem ben anlarım

0|0
    0|0
  • bu yüzden link

0|1
    0|0
  • Ben hiç tanımadığım karşı cinsime veya hemcinsime çok sık bakarım ama abazanlıktan değil.Bazen hareketleri bana bir anımı hatırlatır,duygularımı,sevgilerimi hatırlatır.Bilmiyorum garip bir his.Mesela göğüsleri önde,kalça çıkık,beyaz tenli ve siyah saçlarından ellerini aşağıya doğru kaydıran bir kız görmüştüm sokakta.Bön bön baktım ama abazanlıktan değil tabi bana eski sevgilimin duruşunu hatırlatmıştı ondan bakmıştım.Görüş alanımdan çıkıncaya kadar baktım.

0|0
    0|0
  • çünkü öküzler .

0|0
    0|0
  • Erkek, kadin gibi degildir :) aklinda bulunsun, umut etmeyi, dusunmeyi, hayal kurmayi sever kafasina da koyarsa yapar.. ama sevgilisi oldugu halde bunu yapan varsa o zaman problem vardir iste bak..

0|0
    0|0
    • bn bılemem kı sevgılısı vr mıydı yk muydu ama bana 3 kişi arasndan bri tip tp bktı bn ise gz ucuyla bktm

• Goz ucuyla ? :)) sanki beyaz bir yalan seziyorumaa neyse .d sana bakmis iste

• birine benzetirsem omu diye 1-2 saniyeden uzun bakarım sadece başka türlü ne kıza ne erkeğe sebepsiz uzun bakmam istediği kadar güzel olsun.

0|0
    0|0
  • onların dikkatini çekmiş olabilirsin (güzeliğinle) , seni birine benzetmiş olabilrler ama üç kişi baktı diyorsun bu pek hayırlı gibi gözükmüyor temkinli olmanda fayda var

0|0
    0|0
    • hyr 3 kşi baktı anck biri sürekli gzü üzermdeydi abazalık degl mi bu

• abazalıkta olabilir ( eğer dikkat çekecek şekilde giyindiysen )

• güzele bakmak sevaptır derler

0|0
    0|0
    • güzel miyim hm.. göreceli belki sana gre çrkinm :D

• ya beğenmiştir ya da hakkında bişey duymuştur acaba bu bunu nasıl yaptı dercesine bakar

0|0
    0|0
  • belkide senin tanımadğın fakat seni tanıyan biridir gizli hayranın olabilir

0|0
    0|0
  • Sende bugün bir değişiklik var :)

0|0
    0|0
    • ala ala eski halimi bliyn mu ki :D

• dikkatimi çektiği için

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bakmadım, bakanın psikolojisi hakkında da hiç bir fikrim yok.

0|0
    0|0
  • bir 3 kişilkik erkek grubu vay be acaba erkekler bunu okusa bakarlarmıydı :)

0|0
    0|0
  • Çok hoşuma gitmişse bakarım :) ne var bunda.

0|0
    0|0
    • yok bişey yokda merk ettm neym hsuna gtti acaba

• yok tuhafta degılm yanii :d

• O zaman güzelliğine bakmışlardır. Reklamda yapmış oldun bak :D

• çok beğendiğim için tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sapıktır herhalde bende böyllerie çok maruz kalıyorum ya da seni çekici bulmuştur

0|0
    0|0
Yükleniyor...