Aşk ne demektir? Tanımını yapmaya gücünüz yeter mi?

Aşkın tanımını yapar mısınız? Ya da bunu yapmaya gücünüz yeter mi?

Güncellemeler:
Not: Sabahattin Ali-Kürk Mantolu Madonna kitabında; Raif Bey'in ağzından;Aşk herkese karşı vardır, yalnızca kimisine çok kimisine de azdır. Sevidiğimiz herkese aşığızdır, ancak en çok sevilene aşığız deriz. babında bir açıklama yapmıştı, soru ile birlikte değerlendirir misiniz bunu?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• dünyadaki bütün denizler mürekkep bütün ormanlar kağıt olsa da insanoğlu acizdir tanımını yapamazlar.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• "Bir aşkı başka aşk söndürebilir. Aşkta ne yükseklik, ne alçaklık, ne de akıllılık ve akılsızlık vardır. Hafızlık, şeyhlik, müritlik yoktur. Sadece kepazelik, aşağılık ve rintlik vardır. İnsanın toprağını aşk şebnemi ile yoğurdukları için alemde yüzlerce fitne ve kargaşalık peyda olur. Aşkin yüzlerce neşteri, ruhun damarlarına sokuldu ve oradan gönül adı verilen bir damla aldı... Aşk öyle engin bir denizdir ki, ne kenarı vardır, ne de ucu bucağı"

Mevlana

0|0
    0|0
  • Aşk genelde tek taraflıdır aynı anda yaşanmaz aynı şeyler biri cok sever birlikte yaşayamazsın şöyle sösyleyim onu görünce denizde boğulup nefes alamamak gibi kalbin bomba gibi atması yerınedene cıkması gibi yanında yürüken cocuk gibi srvınmek mutlu olmak eve yaklasınca yavas yurusun 1 dakıaka daha yanında dursun dıye maalesef tek taraflı aşk cok acı...

0|0
    0|0
  • ühüüüü 2 kere soruldu bu soru :D :D

0|0
    0|0
  • aşk görünmeyene olan duygudur gerisi geçici

0|0
    0|0
  • yaşamayan anlayamaz :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yalann . Sevgi + cinselliğin birleşmesi . Tek aşk Annenin çocuğuna çocuğunun annesine olan aşkıdır . Her anne evladını sever sebepsizce sever . HIV+ yani AİDS olduğunu öğrenseniz sevgilinizle kaç saniye durursunuz allahınızı seviyorsanız bana aşk demeyin .

0|0
    0|0
  • Daha önce de iki defa aynı soruya cevap vermiştim.

"Biz aşkı venüsten gelen bir adamdan değil, Mekkeli bir yetimden öğrendik" Murat Göğebakan

0|0
    0|0
  • Aşk ne ki tanımlamaya gücüm yetmesin? Hoş duygulardan biri işte. Ne içiyorsunuz da bu kadar abartıyorsunuz bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hormonların sebep olduğu bir çeşit hastalık.

0|0
    0|0
  • Aşk, sudur

0|0
    0|0
Yükleniyor...