Hiç bir Erkek veya Kızla Öpüştünüzmü?

Sevdiğiniz ile öpüşmek ona bağlılığınızı duygularınızı hissettirir en derinden hissettirir.. Peki siz hiç öpüştünüzmü? cevaplara +1 teşekkür eklenecektir :P

Güncellemeler:
Katılan arkadaşlar yukardan değerlendirme yapabilir sevinirim iyi ya da kötü

0|0
19|25

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen gün 11 yaşındaki 2 sevgili öpüşüyorlardı yanlarından geçtim kıpırdamadılar bile...Öpüşmemiş kimse yoktur :) Ben sevgilerimle öpüşüyorum hatta kısa bir anı anlatayım.Bir ara kasiyerlik yapıyorum karşı da sevglim vardı neyse geldi bu ama nasıl özlemişim.Geçtik en arka tarafa müşteri yokken sarıldım önce tuttum bir öpüştüm :)) Elleri titredi ilk kez öpüşmemizdi ne olduğunu anlamadı bile :)) kuşum ya,gitti bu geri geldi :D Dedi ben sana bşy diyecektim aklımı başımdan aldın dedi :)) Böyle bir anı.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben hiç öpüşmedim de öpüşmek bağlılık mı hissettirir? Bu da yeni bir kılıf sanırım. Biz de sevdik ama hiç öpüşmek gelmedi aklımıza...

0|1
    0|0
  • karşı cinse evet

0|1
    0|1
  • hayır öpüşmedim.

0|2
    0|0
  • Keşke saysaydım :D (kızlarla öpüşmelerimi) Keşke cinsiyet belirtseydin :D Malum erkekle öpüşmede girer bu genel konunun içine. Yada kız kıza...

0|1
    0|1
  • ta çocukken evcilik oynarken öpüşmüştük çok güzeldi o gün bugündür hiç öpüşmedim sevgilim olmadığından o duyguyu tekrar yaşayamadım :(

0|1
    0|0
  • evet lısede

yakalanmasaydık daha guzel olcaktı ama oda ekşın oldu

0|1
    0|1
  • hayır tabikide

0|2
    0|0
  • öpüşmemi kaldı be güzelim. ilk finali yıllar önce yaptık.

0|1
    0|1
  • Bence artık öpüşmek kelimesi çok gerilerde kalmıştır bir çoğuna göre. 15-16 lı yaşlardan itibaren olabilir tabi.:)

0|1
    0|1
  • belki pek çok kızla öpüşüldü ama ilk öptüğüm kız asla unutulmaz öperkenki o utangaçlığım asla unutulmaz nitekim ilkler başkadır :)

0|1
    0|1
  • Hiç öpüşmedim daha önce.

0|2
    0|0
  • Keşke öpüşseydikde öyle kalsaydı :D

0|1
    0|0
  • evet öpüştüm

0|1
    0|1
  • evvett cevap kısa ve net miş öyle diyo

0|1
    0|1
  • ayıkken öpüşürken zevk aldığım 2 kişi oldu bu hayatta

0|1
    0|1
  • Tabiki evet

0|1
    0|1
  • Evet.. Öpüştüm

0|1
    0|1
  • eebbbbbbbeeeeeeettttttttttttt

0|1
    0|1
  • EVET BENDE ÖPÜŞTÜM :D

0|1
    0|1
  • hatırlamıyorum..

sarhoş olduğum zamanlar öpmüş :D

0|1
    0|1
  • Karşı cinsten sayısını hatırlayamayacağım kadar çok. Günde 5 farklı kızı net hatırlıyorum.

0|1
    0|1
  • Bu tür şeyler insanların özelidir..

sorulması ve söylenmesini uygun görmüyorum

0|0
    0|2
  • Sadece 1 kişiyle. Az ama o kadar öz ki...

0|0
    0|1
  • valla hiç öpüşmedim bu gidişlede öpüşmicem glba yaş 21 bea :)

0|2
    0|0
Yükleniyor...