VÜCUT GELİŞTİRMECİLER RİCA EDİYORUM YORUM YAPAR MISINIZ LÜTFEN? ? ?

Ben 20 yaşında 1.72 cm 65 kiloyum salona gidecek vaktim yok sabah akşam bir süre çalışmak zorundayım bizimkiler kurbana girmiş yaklaşık 55 kilo civari et var şimdi ben bu eti nasıl değerlendiripte kas yapabilirim her gün ne kadar idman öncesi mi sonrası mı yiyipte ne kadar süre çalışıp kol ve göğüs çıkarabilirim kol var da göğüs hiç yok özellikle göğüs nasıl yapabilirim rica ediyorum bakın gerçekten çok ihtiyacım var her gün ne kadar yiyipte ne kadar süre barfiks dambıl göğüs hareketleri çalışmalıyım sabırla yapacağıma adam sözü veriyorum ama yeter ki yorum yapar mısınız? :/ :/ ?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo başına 2 gram yemelisin her gün.
    Kendi yağında buharda bişmiş, izgara, kebap ve fırında bişmiş yeye bilirsin. Rafine yağlar kullanma.

0|1
    0|0
    • 2ay

tamamda ne tür bir program yapmam lazım bilgin var mı onuda yazar mısın rıca etsem

• 2ay

Çoluk çocuk dövmek istemem.. Neyse.. He he, sensin tamam..

• 2ay

@__Vintage__ :D :D :D: :D yav sen bir ddövsene allah aşkına ya :D ya o kaslarına güvenipte bir denesene çok merak ediyorum ne yapabileceksin görüntünden korkacağımı felan sanıyorsun herhalde :D :D :D. D

Erkekler Ne Diyor 2

• Şınav çeşitleri göğüsü arka kolu ve biraz kanatla omuzu çalıştırır şınav çekerken inerken 3 saniyede kalkarken 1 saniyede kalk antrenman sonrası eti haşla ye ve sabah çok iyi beslen soruların olursa mesaj at hepsini yazarsam buraya İstanbul'a 4. köprü olur

0|0
    0|0
    • 2ay

bro :D bir şey bilmiyorum ki sadece 50 55 kg arası bir et var onu nasıl değerlendiricem tutupta hayvan ötesi bir vücut istemiyorum göğüs olsun kollarım var zaten az daha gelişsin yeter bana ama nasıl değerlendiricem o proteini onu soruyorm :)

• 2ay

Al işte hacı bunu haftada 2 gün yap. https://m.youtube.com/watch?v=nV80y796Gwk

• Var mı o kadar kolay bir hayat oğlum?
    Hiç kasma, yapamazsın..

0|1
    0|0
    • 2ay

ne alaka lan niye moral bozuyosun mk eski boksörüm ben her bir bo ku yaparım zaten bir vücut geliştirmeci boks arasında çok fark var boşa yorum yapacaksan yapma

Yükleniyor...