Kızlar ve erkekler arasındakki düşünce farklılıklarının nedenleri neler olabilir sizce?

erkekler bağlanmaktan korkar mı ya da öyle mi görünmeye çalışırlar neden bir kadın aşık olmak isterken erkekler gönül eğlendirmek ister?(genellemiyorum herkez üstüne almasın)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kadında ait olma sevilme, erkekte ise sahip olma ve koruma güdüleri baskındır. bu biraz erkeklerin doğasından birazda yetişme biçiminden gelen bir sıkıntıdır. her erkekte bu durum farklılık göstere bilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ikiside sevince aynıdır.. ikiside sevmeyince aynıdır... biz başımıza gelenleri sizin gibi ulu orta konuşmadığımızdan kadınları nur nimet sanmaya devam edin siz.. kadın olmaktan utanırsınız!

0|0
    0|0
  • Düşünce farklılığı yaşa tecrübeye göre değişir bunun cinsiyete göre ayrımı sadece beynin yapısıyla alakalı diye düşünüyorum bayanlar daha çok detaycı bizlerse daha genel düşünüyoruz..Gönül eğlendirmek isteyen erkek ; sadece gönül eğlendirmek isteyen bayanla vakit geçirebilir hedefleri idealleri planları olan bir bayan ile mümkün kılamaz ki zaten bunlar arz talep meselesi iki tane gönül eğlendirmek isteyen buluşur eğlendirir :) Bana kalırsa ben aşkı yakalayıp onun tılsımıyla yaşamayı amaçlayanlardanım..

0|0
    0|0
  • cinsiyetlerinden dolayı

0|0
    0|0
  • Erkekler rahat büyür , kızlar baskı altında göz hapsinde büyür tabi buda kızların daha çakal ,gözü açık ,yalancı durumuna ; erkeklerinde dürüst , herşeyi oldugu gibi söyleyen , saf durumuna getirir.

Ben bu jenerasyonda senin gibi düşünmüyorum daha çok kadınlar masraflarını karşılıcak abaza erkek arkadaş ararlar cafe , bar , giysi masrafları ya da adet zamanları sinirlerini akıtacak mazlum gibi...

ilk ilişkim böle oldu bunuda açık açık sölerim...

0|0
    0|0
  • Çünkü erkek ne zaman aşık olsa kadının götü kalkar . Ne zaman çok sevsen ilgi göstersen daha az karşılığını görürsün . Sevdiğin kadar sevilirsin demiş Can Yücel NAAAHH NAHH diyom bnede ona ne zaman çok sevsem gidiyorlar en sevdiğim en çok sevdiğim zamanda .

0|0
    0|0
  • kadınların metabolizması erkeklerden %15 daha yavaş çalışlır...o yüzden kadının beyninde kan daha geç devirdaim yapar...benim bir sevilim vardı...kıza 1 ay önce birşye diyorum trip atıyor 1 ay sonra kendisi benim 1 ay önce söylediğime geliyor...defalarca bunu tecrübe ettim..her hatunda durum aynıydı...yani zeki kızlar genelde daha anlaşılabilir oluyor kompleksiz ve akıllı oluyorlar...başka sebep yok...

0|0
    0|0
  • şöyle bir söz var bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyliym... erkeklern bazılarının gönul eğlendirme sebebi erkek arkadaşlarıdır ortamda şunlar konuşulur

+ben bugun 4 kızla yattm

-hadi ya nasıl yaptın

+çok basit sende yaparsın yakaladığını at yatağa

-tamam sıra bende

katılanlar ?

0|0
    0|0
  • kızlarda fazla ego var erkeklerde beğenilcemmi acaba mantığı var .

0|0
    0|0
  • erkekler cinsel dürtülerini kızlardan daha yoğun yaşarlar hatta hayatları boyunca onun için yaşarlar baksanıza küfürlerimize bile yansır bu durum...

0|0
    0|0
  • Tamamen ego ve kompleks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkekler baglanmaktan korkuyor tek gülü sevmekten korkuyor binlerce gül varken nedne bir gülü sevip koklasınlarrki verenler oldumu sevenlere sıra gelmez demiş ceyhun gelmiyor yetmıyor adam gibi sevmek yatılcak kız olmadıgını anlayınca terkedıyorlar nasıl kaçacagını bilmyorlar her erkrk için oylemıyorum cogu böyle kac kızla yatsam yanına kar kalır zannediyolar adam gibi sevmk yetmiyor... bazen masum cocuklr gibide sevmk yetmıyor... korkuyor kaçıyorlar canım erkeklr acımasız

0|0
    0|0
Yükleniyor...