Sevdiğiniz kadına tecavüz edilse...

Allah korusun ama çok sevdiğiniz, aşık olduğunuz kadına tecavüz edildiğini öğrenseniz ne yapardınız? Onun yanında mı olurdunuz yoksa hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını mı düşünürdünüz. Sonuçta çok büyük bir sorumluluk aslında o kadının psikolojisinin ne kadar bozulacağı düşünülürse.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• ben başkasını bulurum ,

0|0
    2|0
  • kesınlıkle bırakmazdım boylesı daha ıyı olurdu ılıskımız ıcın, cunku onu bırakmadıgımı gorunce daha cok baglanırdı bana . tecavüz edene gelınce muamele'ye muame'le yaparım ben cıkartırım bı dağ'a onu tum eşcınsellerı toplar ona aynısını yaptırırdım , en son olarak namus bacak arasında degıldır beyındedır bence o yuzden bırakmazdım ya.

1|0
    0|0
  • ikimiz için de sağlam bir psikolog bulur her zaman yanında olurdum...

1|0
    0|0
  • hiç yalnız bırakmam hep yanında olurum zamnla geçer tabi bu durum gene eskisi gibi mutlu oluruz lakin tecavüz edenleri öldürürüm ki kendi psikolojimde rahat olsun

1|0
    0|0
  • her şekil yanında olurdum...çok önemli bir hadise...

1|0
    0|0
  • Allah korusun. Ne olursa olsun sevdiğim insanın yanından bile ayrılmam. Çok seviyorum çünkü. İlk yapacak olduğum şey çok uzman bir psikolog tutup sevdiğim insanı tedavi altına almak. Sonrasında ise o pislik insanı bugüne kadar en büyük işkenceler altında tutarak kendi haline bırakırım. Delirir kendiliğinden ölür zaten.

Eğer ben kendim öldürürsem sevdiğim insan yalnız kalır. buna izin veremem.

1|0
    0|0
  • yanında olmak lazımdır ve uygun olandır

1|0
    0|0
  • bu soruyu başlığın dan ötürü direk görmezden geliyorum .

0|0
    0|0
  • Kendi isteğiyle yapmamış. Babası belli olmayan biri yapmış derim. Gider adamı bulur diri diri gömerim. cesedini de kimse bulamaz beni de. Sonra eşimle kaldığım yerden devam ederim. (Tabi Allah göstermesin bekara karı boşamakta kolay. Başımıza gelmeden üfürmek kolay tabi.)

0|0
    0|0
  • Sevdiğimin her zaman yanında olurum.İyi günde de kötü günde de.Hiç bir şey olmamış gibi davranırdım.Beraber sarardık yaralarını. :)

0|0
    0|0
  • gerçekten ama gerçekten seviyorsa erkek bırakmaz.zor ve sıkıntılı bir süreçtir.aşıla bilinir. eğer o erkeğin kocama bir yüreği varsa .vehasılı çok zor bir durumdur.

0|0
    0|0
  • hastasınız böle olayların en yokuşa sürüp dümeni bize vermeye... :)

0|0
    0|0
  • sonuna kadar yanında olur onun destekçisi olurdum yapanıda bulup gerekeni yapardım

0|0
    0|0
  • onun yanında olurdum ve tecavuz edeni hadım ederdim öldürmezdm öldürürsem sevdiğimin yanında olamam

0|0
    0|0
  • Allah korusun böyle bir şey başıma gelirse, tecavüz eden kişiyi polis benden önce bulursa tabiki kızın yanında olurum, onun suçu yok çünkü. ama ben polisten önce bulursam muhtemelen cezaevinde olurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkeklerin geneli katil olur hapiste ömürlerini geçirirler:D

0|0
    0|0
  • Ben erkek olsam bunu yapsalar yapanlari sevglime öldurturum.sucu ben ustlenirm:)))

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar 2 sevgilim oldu biri bana deli gibi aşıktı ama ben değildim. Önüme servetini sermeye razıydı ama ben yapamazdım vicdanım el vermedi ona sordum bir gün bu soruyu her halimle istiyeceğini söyledi. Peki seni aldatsam dedim. Ayrılamam senden ama içimden de affedemem dedi. Allah göstermesin dedi ve çok samimiydi. 2. sevgilim bir polisti ona aşık oldum ne yaptım ettim elde ettim. Benimle olduguna bir süre sonra çok mutlu oldu. Ona sordum tecavüze ugrasam dedim. Evlenmediysek olmaz dedi. Evliysekde boşanmadan ayrı yaşarız dedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...