Fikret Ormanın kafası mı iyi yoksa başka birşey mi var?

Orman: Ronaldinho Beşiktaş'a gelmek istiyor, fakat bu transfer imkansız, yıllık maliyeti 15 milyon Euro'ya mal oluyor demiş...

Fiko içmiş mi yoksa Ronaldinho Beşiktaş aşkıylamı yanıyor :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• 15 milyon çok abartılı bir rakam sanmıyorum öyle yüksek olsun gelmek istemesinin sebebi 15 i sadece Beşiktaşın vereceğini düşünmüştür

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gelmesini isterim ama çok maliyetli olur,başımıza iş açmayalım:)))

0|1
    0|0
  • Eleştirine kurban ya :)

Fikret Başkan ne içtiyse aynısından bana aynı hayalleri Galatasaraty'ım için Messi ile kurmak istiyorum..

2|1
    0|3
  • kafası iyi iyi:)

0|2
    1|0
  • Seviyorum böyle insanları ya. İmkansız yok diyor adam çalışıyor. #HayallerGerçekOlsa:)

0|1
    0|0
  • besiktas nah getirir ronaldinhoyu

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Zaten böyle bi' ismi getirse getirse ancak Beşiktaş getirebilir.. Daha önce örneklerini görmüştük, Guti, Q7 vs.

Bizimkilerde de para var ama icraat yok işte.. İlahi adalet bu olsa gerek =/

1|3
    0|0
  • Ronaldinho gelirse Beşiktaş bir Feda daha yapmak zorunda kalır

0|1
    0|0
  • canı sıkılmıştır adamın .

0|1
    0|0
  • Feda diyen herkese kapımız açık.

1|1
    0|0
    • yinede çok pahalı o para sadece 1futbolcuya vermemeli BJK maddi sıkıntı içinde daha kötü olabilir

• ronaldinho yan yronaldinyo yansa yansa para aşkıyla yanar bjk aşkıyla değil :D

0|1
    0|0
  • q7 ve guti içinde aynı şeyler söyleniyordu...

1|1
    0|0
  • Ormanın seçilmek için yapmış olduğu bir hamle diye düşünüyorum 15 milyon da bence abartı drogba bile 4 milyona geliyorsa ronaldinho 15 milyonu rüyasında görür ama serdar adalı gelirse ronaldinho akdar olmasada avrupada isimli oyuncular getirebilir

1|0
    0|0
    • Yıllık maliyeti demiş, sadece kafaparası (bonservis) değil. kira tercüman, antraman vs.

• yinede çok pahalı o para sadece 1futbolcuya vermemeli BJK maddi sıkıntı içinde daha kötü olabilir

• aynen bende geleceğine inanmıyorum.

Yükleniyor...