Evinde Kosu Bandı olan var mı?

Almayı düşünüyorum ise yarıyor mu zayıflamak ve vucudu calıstırma konusunda

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Var işe yarıyor

0|1
    0|0
    • 2ay

Bana tavsiye edebilecegin iyi marka yani arıza çıkarmıycak uzun ömürlü bisey tavsiye edermisin... 1.000 tl ye alınabilirmi iyi bisey

• 2ay

mp3 calar hoparlör mekik aparatı masaj yeri kemerli 1400 tl... bir düşüncem bakalım

• 2ay

Aynı ürün farklı sitelerde 150 tl oynuyor arasında.. bir arastırıp öyle alıcam

Kızlar Ne Diyor 4

• Eskiden vardı. Şimdi yok. Evde çok yer kaplıyor diye annem sattırdı. Ben koşamıyorum. Sadece dışarı çılamadığım zamanlar yürüyüş için kullanıyordum. Yürüyüş formda kalmamı sağlıyordu tabikide. Evde açıyodum tv yi bşr yandan filmimi izlerken yürüyordum. Hava da sıcaksa bir yandan klima iyi oluyordu. Ama şimdi yok 😕
    Evde yerin varsa al bence çol rahat edersin.

0|1
    0|0
    • 2ay

1000_1200 tl ayırabilirim iş görür mü? Bunlar katlanabiliyor sanırım netten baktıklarım öyleydi... katlayıp odanın bir duvarına dayarsın olur biter

• 2ay

Onu da alırken kıyasla

• Günde 30 dakika en az, koşu iyidir al bence.

0|1
    0|0
  • Yok ama istiyorum hergün koşmak için dışarı çıkıyorum keşke evde olsa

0|1
    0|0
  • Ucuzlarindan alma sakın bir işe yaramaz

0|1
    0|0
    • 2ay

Senin var mı? Netten baktım 1.000 tl ye var daha ucuzuda var fakat dandik halinden belli.. 1.000_1250 tl gibi güzel görünenler var

• 2ay

Aynen sakın gidip dandik bişey alma 1200 de az. aslında iyileri 2000 felan

Erkekler Ne Diyor 3

• 30 kilo verdim 6.5 ayda
    Spor salonuna falanda gitmedim.
    Kendi kendime dışarıda koşu parkurunda başardım.
    Boş iş onlar :)

0|1
    0|0
  • Acayip ses çıkıyoe küt küt küt küt apartmanla kaç kere kavga ettitim

0|1
    0|0
    • 2ay

Komsularında haklı kardes kimsenin gurultu yapmaya hakkı yok.. apartmanda durmak özgürlükleri kısaltıyor.. bizim evimiz kendimizin alt katta duran yok bahceli ev o yönden sıkıntı olmaz.. peki kullandıgın surece ise yararmı yağ yakmada bacakları kuvvetlendirmede vucudu calıstırmaya,

• 2ay

Şimdi voit markaya bakıyorum motor gücü en az kac olmalı benim icin.. kilom 80 benim

• 2ay

valla o konulardan hiç anlamıyorum

• Var ama çok ses çıkarıyor koşarken komşular rahatsız olur diye kullanamıyorum duruyor öyle

0|1
    0|0
    • 2ay

Bizim evimiz müstakil apartman dairesi degil yani.. kosu bandına sadece hastanede efor testi icin çıkmıstım çok efor harcatıyor hosuma gitti sanki yaģ yakmaya vücudu calıstırmaya cok etkisi olacak gibi geldi bana

• 2ay

Bunun yanına birde mekik sehbası almayı düsünüyorum.. sadece bogazdan kasmayla olmuyor zayıflayamiyorum...

• 2ay

Spor salonuna gitme şansın varsa git çok yetersiz kalır söylediklerin

Yükleniyor...