Bugün son arkadaşlar onu sileceğim!

Aynı sınıftayız yakındık, onu sevdiğimi söyledim araya biraz mesafe koyduk aslında tam koyamadık. Kolu kırıldı hergün aradım mesaj attım yanında oldum evine bile gittim çok sevindi. Dün okula geldi ders notlarımı almak için yarın şiir dinletim var dedim tamam gelicem dedi hatta sonradan tekrar sordu saat kaçta diye peki bugün noldu gelmedi. Neden? Kolu kötüleşmiş. Ama bana hiçbir açıklama yapmadı bunu başkalarından duyuyorum eğer aramazsa veya mesaj atmazsa bugün benim için bitecek çünkü ben onun için karşılıksız çok şey yaptım sadece çok sevmiştim. Yarım saat ya gelmedi tamam gelmesin açıklamada yapmadı peki öyle olsun ben değerimi anladım. Beni düşünmeyen biri için bundan sorna gram üzülmicem ne hali varsa görsün ! Soru değildi kusura bakmayın fikrimi değiştirmemem için bunu yazmam lazımdı ...

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bi kolu kırılmış evde yatmalar falan ne nazlanmış görende kalp ameliyatı geçirdi sanacak.

0|0
    0|0
  • karşılık beklemeden yaptım diosun ama şuan yaptıklarınla söylediklerin birbirini tutmuyo kardeş sen ya çok bencilsin ya da çok hassassın çözemedim..

0|0
    0|0
    • haklısın :) karşılık beklemedim halada beklemiyorum ama gelicem diyip gelmemesi sonucu bir açıklama gerekmez mi ? Onu ne kadar çok sevdiğimi ne kadar üzüleceğimi biliyor, gelmemesi problem değil haketmedim mi yani bir açıklamayı bu kadar mı değersizmişim

• ona hiç küsmedim trip atmadım yapamam da zaten :) ona yapamadığım için sağa sola yazıyorum püskürüyorum, birazdan geçer sinirim şimdiden başladım onu haklı çıkarmak için belki şöyle olmuştur belki böyle olmuştur diyip kendimi kandırmaya beklemeye devam edicem gelmezsede şundandır diyip geçicem biliyorum her şey aynı devam edecek

• :) zaten seven insan sevdiğine inanmak ister, hata yaptığını bilse bile.. size mutluluklar ;)

• Var öyle hayırsızlar.

0|0
    0|0
  • sil gitsin sıradaki gelsin yav

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet aramalıydı, en azından bir haber vermeliydi, haklısın. ama bu kadar kesin yargılı olma, belki güzel bir açıklama yapacak veya belki gerçekten çok çok kötü bir şey oldu. öncelikle sakin ol, eğer tatmin edecek bir neden sunmazsa sana, o zaman silmeni anlarım. yoksa bu kadar fevri olursan, şimdi barışsanız da 3 gün sonra yine küsersiniz.

0|0
    0|0
    • Hiç küsmedik şimdiye kadar zaten ona küsemem de sadece eski değeri olmayacak artık gözümde onun için bişeler yapmalıyım demicem sürekli onu düşünmicem

• Aceleci ve Bencilsin seni arasa bile kısa zamanda anlaşamazsınız böyle devam edersen

1|0
    0|0
    • bencil olduğuma nasıl karar verdin? Onu sevdiğimi söylediğimden beri yüzsüzlük yapıp hep yanında oldum kolu kırıldı çoğu arkadaşı ilgilenmedi yanında oldum ki o da beni hiç düşünmedi bu kızla çok iyi arkadaştık onu sevmiyorum mesafe koymalıyım demedi okulda konuştu güldü aynı devam etti tek bişe istedim gel şiirimi dinle ama gelemezsen boşver canın sağolsun. Tamam dedi gelicem ama gelmedi ve bir açıklamada yapmadı

• Mesaj attı. Mesajın da aynen şu yazıyor ''Cuma günü hangi yazılılar var?'' inanamıyorum cidden şaka gibi ona ne kadar değer verdiğimi gelmesini istediğimi bildiği halde bana mesaj atıyor ve söylediğine bak :D:D:D cidden gülmekten duramıyorum ne kadar da bencilmiş gördün mü

• Hadi ağlayalım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...