Anlamını duyduğunuzda ''Vay arkadaş'' dedirten kelimeler oldu mu?

Haşema kelimesinin japonca vs. dillerdeki bikini,mayokini gibi birşey sanardım.

Anlamının ''hakiki şeriat mayosu'' olduğunu duyunca ''Vay arkadaş '' dedim.sizin başınızdan geçen böyle bir olay oldu mu?

1|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Sittin senenin 60 yıl demek olduğunu öğrendiğimde şaşırmıştım lisedeydim sanırım küfür ettiklerini sanıyordum :))

1|2
    0|0
  • Azerbaycan iş adamları için kullanılan sözü duyunca hokkalı bir 'Vay anasını' demişliğim vardır :D

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum gerçekten.

0|1
    4|0
  • yıllardır bildiğimiz sürpriz kelimesi... çok havalı gelirdi bana

ne zamanki fransızca öğrendim, sur + prise olduğunu farkettim, tüm havası kaçtı. ha sürrealist ha sürmanşet ha sürpriz. hepsi aynı mantıkmış.

0|1
    0|0
  • Pezevenk kelimesinin iyi iş adamı anlamına geldiğinde vay amk demiştim:)

0|2
    0|0
  • harakiri kelimesi. bir japonun onuruna vs. zarar gelirse gururlu bir şekilde karnını deşerek intihar eder.

0|1
    0|0
  • Sümen altı etmek deyimindeki sümenin sümen takımı olduğunu öğrendiğimde çok mantıklı gelmişti.

1|1
    0|0
  • beach vs bitch

2|1
    1|1
  • afedersin ama p**evenk azerice iş adamı demekmiş vay arkadaş

2|1
    2|0
  • Pezevenk. Aliyev Demirele demişti. Bende o zaman öğrendim.

1|1
    0|0
  • Bende trençkotu fantezi kıyaeti sanmıştım. Meğer tesettürlüler giyermiş :D

0|2
    0|0
    • tesettürlüler mi giyermiş, valla nerden arastırdıysan bence baska kaynaklara da yönel. çok güldüm şu an ahaha :) her erkek ve kadın giyer. farklı bir modadır ve bence gayet şıklık katar.

• Yani genelde onlar giyermiş. Modanisa.com diye bir yer var böyle diz üstü bir kıyafet :)

• ''kuzi'' anlamını söylemeyeceğim.

0|1
    1|0
  • Hayir olmadi.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• "kara basma iz olur" adlı türküyü dinlerken,

hep aklıma takılan, kara basma (fistan) da ne izi olduğuydu, yıllarca bu boşlukla yaşarken

kar dan bahsettiğini anladığımda vay arkadaş ! demiştim :D

2|2
    1|0
  • asus markasinin pegasus ten geldigini ogrendim,bide anakart derler ya bilgisayarlarla ilgilenen anlar "mainboard" die bilirdik ingilizcede bir baktim anakart kutusunun ustunde "motherboard" yazio ulan bizim turkler yine kafadan atmis yazmislar kutuya dedim hakkaten motherboard da deniomus dedmm way annnnassinnnii

0|1
    0|0
  • evet daha dun dedım ks de kızın bırı guvez bır elbıse var deyınce oha lan dedım nasıl bır renk bu ya dedım :D

0|1
    0|0
  • Yok walla, hiç hatırlamıyom :)

0|1
    0|0
  • haşema yı bundan 7 yıl önce duyduğumda aynı tepkiyi verip.. Hasss.. nereye gidiyoruz la demiştim.

0|1
    0|0
  • keyfiyet keyif sürmek sanılır ama durum demektir.

0|1
    0|0
  • Yarrak: eski türkçede silah olarak mızrağa verilen ad. küfürler sayesinde mızraktan penise dönüşmüştür.

Yavşak: Bit Yavrusu

0|1
    0|0
  • Nörüyon Yozgatta 60 kelime yerğne kullanılıyormus şokkk be

0|1
    0|0
  • yumatu marka tv video müzik setleri vardı japon malı sanıyordum meğerse onlarda türk malıymış açılmı yusuf mahmut ve tufan adlı üç ortakmış :) vay anasını beee

0|1
    0|0
  • herkes bize berberden sonra saatler olsun derdi sihatler olsun mus bizim ne sucumuz var adam bize bildiin saatler olsun diodu bizde turist degiliz heralde turkce anlamicaz

0|1
    0|0
  • Soyismimin anlamını araştırdığımda anlamının Alet olduğunu öğrendiğimde şaşırmıştım bundan büyük şaşırabilirmisin. aletten kastımı anla

0|1
    0|0
  • yahu madem şeriatı destekliyolar neden denize giriyolar girmesinler :)

0|1
    0|0
  • Olmuşturda şimdi hatırlamıyorum

0|1
    2|0
  • Bitch kelimesi. Fahişe diye biliyordum ama asıl anlamı dişi köpek demekmiş :)

0|1
    0|0
  • daha yeni:) oldu kara basmaymıs:)

0|1
    0|0
  • oramakomaburamako çoksoktuncek

0|0
    0|0
  • TATTUK ? bunu bilen varmı

0|0
    0|0
Yükleniyor...