25 yaşından sonra dövüş sporlarına başlamak zararlı olur mu hiç spor alışkanlığı olmayan bir insan için?

Hangisinden başlamalı?

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ne amaçla başladığına bağlı profesyonel anlamda bişeyler yapmak istiyosan çok geç kalmışsın ama sanatını öğrenmek istiyorsan tabiki öğrenebilirsin zararı tabiki olmaz sadece kas ağrıları yaşayabilirsin ilk haftalarda ama devam ettikçe onlarda kalmaz vücut kordinasyonun artar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 25 yaşındaki bir insan için zor olur. Cocukluktan başlayıp temelini atıp, zorlanmazdin. Ama şimdi fazla zorlanirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin yaşlarda insanlar çoksa sorun olmaz, yoksa çolul çocugun yanında zor durumda kalırsın

1|0
    0|0
  • Kondisyonunuz zayıf olur. Öncelikle vücut geliştirmeye başlayıp altyapı yapmanızı öneririm. Sonra kickbox'a gidib. Muaythai ile de nirvanaya ulaşırsınız kavga etmem sevmiyorum hukuk okuyorum ondan belki de bulaşmıyorum ama şu an 7/8 kişiyi aynı anda dövebileceğimden eminim

1|0
    0|0
    • 2ay

Fazla ego kustun. :-D

• 2ay

Kardiyo yapmana gerek yok mekik çek sadece. Zaten gittiğin dövüş eğitiminde hızlanmak için de eğitim alırsın. bir arkadaşınla beraber başlamanı ya da çevrendekilerle iyi bir iletişim kurmanı öneririm yoksa bir müddet sonra sıkılıp bırakırsın öyle yapan çok

• 2ay

Teşekkürler. Zaten bırakmaktaki en büyük faktör sıkılmak.

• Yapmak zor olur. Çocukluktan kaslar alıştırılıyor spora

1|0
    0|0
  • Zararlı niye olsun kardeşim

1|0
    0|0
  • Spor hic bir zaman zararli olmaz

1|0
    0|0
  • Bişey olmaz 35inden sonra beyin kanamasından pert😉

1|0
    0|0
  • sporun yaşı olmaz :)

1|0
    0|0
  • bence cok gec 25 yaş fitness a falan git

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...