Arkadaşlar full body antrenmada her hareketi tek sefer yapsam mesela?

biceps tek set zorlasam ikincide tricepse geçsem oda tek set etkili oolurmu

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Zor olur ama dene kanka

0|0
    0|0
    • 2ay

gelişim nasıl olur deneyen var mı onu merak ettiim

En İyi Erkek Görüşü

• Full bodynin amacı zaten birleşik hareketlerin bir arada yapılmasıdır. Push, pull hareketlerinden ve bacak ve omuz hareketlerinden 1'er tane seçilerek yapılır. Bunların yanına triceps, biceps, calf, abs gibi bölgeleri çalıştıran 1'er tane daha izole hareketler seçilebilir (Ama hepsinden değil. Bir sefer sadece biceps ve calf seçersin, obüs gün triceps ve calf olur vs.).

0|0
    0|0
    • 2ay

yok kardeşim ben anlatamadım tamda mesela iki güne bir ant yapsam yaptığım gün tek set veya en fazla iki set bir kası çalıştırsam başka kasa geçsem böylece kendimi çok yormadan fullbody yapmış olurum ama tek set veya iki se yeterli olurmu

• 2ay

Teşekkür ederim

• 2ay

Rica ederim, kolay gelsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Etkili olur.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bunu deneyen varmıdır acaba

• olmas tabi amacsizca kaslarini parcalarsin

0|0
    0|0
  • Neden full body ayrı ayrı çalış bence

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeşim işte çalışıyorum da işin yorgunluğu vs oluyor zaten iki güne bir gidicem e gitmisken bütün kas gruplarında yırtılma yaratmak istiyorum

• 2ay

Bakalım beslenmen yeterli olcak mı hem arka kola tek bir hareket yaptın diyelim ama arka kol üç başlı bu yüzden adı triceps diğer iki baş ne olcak ya da üst göğüs yaptın alt orta yan göğüs ne olcak bence hiç mantıklı değil

• küçük kas grupları eywallahta büyük kas grupları -sırt-triceps-bacakta etkili olmaz

0|0
    0|0
  • süperset var sen onu araştır onu yap pes pese hareket değiştirerek yapiyosun

0|0
    0|0
  • Oyşşş yerim bicepslerini

0|0
    0|0
Yükleniyor...