Sizce bu yıl avrupa da en çok hangi takımımız ilerler?

Evet arkadaşlar bu yıl avrupaya bildiğim kadarıyla 5 takımımız gidecek sizce en çok hangisi ilerler? En son hangi seviyeyi oynar?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray tabi ki renktaş, soru mu bu :)

seviyeye gelirsek... gruplardan çıkmak şahsen kesmez beni, kimseyi de kesmez sanırım. en az çeyrek final oynamalıyız yine ama o da yerinde saymak olur. dileğim yarı final oynamak ve neden olmasın diyorum. Galatasaray isterse her türlü engeli aşacak güce sahiptir.

diğer takımlar içinse; CLde çeyrek finalin ötesi hayaldir. öyle gökten zembille gelinmiyor bu seviyelere. 1988den beri başlayan bir sürecin ürünüdür bu günler.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Galatasarayımız inşAllah.

0|1
    0|0
  • Galatasaray'ım baya ilerler inşallah..

Diğerleri umrumda değil.

0|1
    0|0
    • acımasız olma o kadar :)

• anlaşılsın yaw ne yapacan sen onları :D ben ciddi söyledim şaka yapmadım prof. düşünebilmen güzel bişey :)

• : ) Bilmiyorum öyle mi düşünüyorum..

T.ederim..

• Galatasaray:)

1|0
    0|0
  • galatasaray en az yarı final oynar şampiyonlar liginde

1|0
    0|0
  • Futbol biraz da şans meselesi kimin daha ileriye oynayacağı pek belli olmaz. Karşısına şansa basit rakipler çıkar, hakem lehimize karar verir böylelikle finali bile görürüz. Şans kısmı büyük. Ama içime doğan hissi söylemek gerekirse bu sene geçen seneki kadar ilerlemeyeceğiz ne uefada ne cl de. Umarım yanılırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çekilecek kuralara ve yapılacak transferlere bağlı

şimdiden yorum yapmak bol keseden atmak gibi olur

0|0
    0|1
  • Galatasaray.Nedenine gelirsek,önümüzdeki sezon şampiyon olursak 4. yıldızı alacağız ve eminimki bu 4. yıldızı almak için müthiş transferler yapılacak ve takım çok güçlü olacak kesin şampiyon olmak için.Bu yüzden bu denli güçlü bir takım avrupadaki diğer takımlarımıza göre daha fazla ilerleyecektir.Ben Galatasaray'ın Şampiyonlar Liginde finale kadar zorlayacağını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • beşiktaş ilerler finalee kadar gider

1|2
    0|0
  • Çeyrek finali görürüz yine

0|0
    0|0
  • Yabancı kontejanı kalksın Galatasaray her yıl CL'de en kötü yarı final oynar ve bir gün muhakkak CL Şampiyonu olur.

1|0
    0|0
  • konyaspor

0|0
    1|1
  • fenerbahçe kadrosunun biraz daha genişletirse fenerbahçe iyi ilerler

0|0
    0|0
    • diğreleri?

• bursa 1 dk da yine 2 gol yiyip beni sövdürcekse hiç gitmesin zaten ,beşiktaş şu anda antrenör belli değil o yüzden yorum yapmak zor .gs ise geçen seneki gibi bir grup gelirse gruptankesin çıkar ama çeyreğe kalması zor görünüyor kuralarda oyunlar dönüyor biliyorusn

• FENERBAHÇE

0|0
    0|0
Yükleniyor...