Erkek ve Kadın olmanın en güzel ve en kötü tarafları nelerdir?

Erkek veya kadın olmanın en güzel ve en kötü tarafları hangileridir?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek olmakta zordur kadın olmaktda zordur iksininde fazla iyi bir yanı yk fazla ben dünyaya tekrar gelmk istemzdım :)

0|0
    0|0
    • haline üzüldüm bari en iyi cevap seçim de biraz sevinirsin belki :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Kadınlar adet/doğum sancısı, duygusallık, hamilelik ve bunun gibi birçok şeyden yakınırlar. Kadınlığın daha zor olduğunu söylerler ama erkeklerin yükü daha ağır bence.

Evli bir erkeğin karısının çalışmadığını düşünelim ayrıca bir çocuğu var maaşı da asgari ücret olsun.

Sen git bütün gün çalış patronunun kaprislerini çek eve gel eşinin ve çocuğunun ihtiyaçlarını karşıla. Paran yetmediği zamanlarda üzül.. tüm bunların üstüne sana destek olması gerektiği yerde köstek olan bir eşin varsa vay erkeklerin haline :)

0|1
    0|1
  • bayan olarak daima oturmana kalkmana ne söylediğine kimle konuştuğuna nasıl ilişki yaşadığına daima dikkat etmek zorundasın ve sürekli bir toplumsal baskı vardır üzerinde

diğer yandan bayanlar duygularını çok daha kolay ifade ederler, ağlarlar zırlarlar polemik yaparlar ve en güzeli de desteğe ihtiyaç duyduklarında bunu dile getirirler, zayıf görünmek egolarına zarar vermez. ayrıca biyolojik olarak daha zayıf olduğumuzdan erkekler elimizdeki tüm ağır şeyleri taşırlar kanter içinde kalsalarda :D :D :D

erkek olarak daha rahat hareket edersin ama kusura bakmayın ben eşşek gibi hayatımın sonuna kadar mecburiyetten çalışmak istemezdim :D bak ne güzel şimdi istersem çalışırım istersem yatarım kocam eve ekmek getirir, ayrıca güçlü olmak gerekir daima

ayrıca alışverişte çok dikkatimi çekti herşey bayanlara özel, daha çok kıyafet çeşiti vs.

0|1
    0|0
  • Bayan olmak iyidir iyii :)

0|2
    0|0
  • içinde bir canlı büyüdüğünü hissedebilmek sanırım en güzeli.

en kötüsüne gelince liste daha uzun:

her ay regl olmak/ ağda yaptırmak /tırnaklarına ayrı özen şacına ayrı özen göstermek/ paranı kıyafet ve ayakkabı-çantaya yatırmak/ yediklerine dikkat etmek/ hemcinslerinle yarışmak/ öküzler tarafından 2 gögüs 1delik olarak düşünülmek/...

0|0
    0|0
  • tüm acilari zaten kadinlar cekiyo...adet sancisi...hamilelik...dogurmak...ha bide bunlar yetmemis gibi birde ask acisi en fazla kizlar cekiyor...

0|0
    0|0
  • adet sancısı kötü

0|1
    0|0
  • adet sanıcları ve doğum dışında kadın olmak harika.

0|2
    0|0
  • iyi tarafı

kadınlar istedikleri gibi değişim yaparlar

erkek olmanın iyi yanı da daha fazla yemek yiyebilme

kötü tarafı ikisi de s..çıyor

0|0
    0|0
  • benim bir sıkıntım yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kadın olmak zordur. Cok sıkıntısı var. Allah onlara sabır versin.

1|1
    0|0
  • ayakta işeyebilmek haricinde erkek olmanın fazla da olumlu bir tarafı yok

1|2
    0|0
  • erkek olmak iyide cok calısmak lazım ya :) ev gecindirmek ve aile kurmak kolay degil gerci benim bi ailem olmadı ama oyle bi merakım var bi aile kurmak falan :D 2 tane kız 2 tane erkek cocugum falan olsun bile istiyorum :D

0|1
    0|0
  • erkek olmanın bi yanı var, zar diye bişi yok. istediğinle yat kalk.

isteyen eksilerin bu yorumumu ama doğrulardan bahsediyoruz.

0|0
    0|1
  • erkek olup er-kek olmamak hayata karsi. kadinlarin isi zor evet ancak en azindan bundan sikayet ettiklerinde kimse yargilayamiyor. bir erkek hayatinin icine edilse de en ufak serzenisinde er-kek damgasi yer. bu yuk bazen insani icten kemiriyor ve yine de disa vuramiyoruz...

0|0
    0|0
  • çoğu yük erkeğin üzerinde evin direği erkektir yıkılmasın

0|0
    0|0
  • Hayat zor be millet. Öyle birbirinin üzerine yıkılarak yaşayacaksan hiç varolma daha iyi. Üzerine yıkılanı ( aşk adı altında ) da taşımaya gönüllü ise ben sana daha ne diyeyim..

0|0
    0|0
  • Bir kızı isteyip de alamazsan istemeye devam edebiliyorsun..

Birisini sevdiğin için talip olabilmek...

0|0
    0|0
  • diğer tarafı bilmediğimiz için karşılaştırma yapamıyoruz...

0|0
    0|0
  • Tek bildiğim kadınlar her zaman kazanır ve galip gelir.

0|0
    0|0
  • Erkek olmanın güzel yanı güçlüsün. Kadın olmanın güzel yanı yok gibi :)

0|0
    1|1
  • erkek güçlüdür

0|0
    0|0
Yükleniyor...